Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen étvágyserkentőt ajánlotok?

Milyen étvágyserkentőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves lesz egy hét múlva, eszméletlen mozgékony, viszont enni alig eszik, ezért nem is hízik. Mit tehetnék? Mit adjak neki?

2011. okt. 28. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
kisfiam sem seretett enni.aztán egyszer mikor beteg volt akkor említettem a doktornőnek,hogy valamit csináljunk vele.akkor mondta hogy adjam neki a vitacolant.ha 1 hónap múlva is alig eszik akkor vérkép,hátha vashiányos.kb 3-4 hete szedhettük a vitaolánt,mikor kezdtem észrevenni a változást.olyanokat is meg tudok már etetni,vagy legalább kostóltatni a fiammal,amit elötte az istenért sem evett volna meg.már nem akar elfutni 3 kanál kaja után amit ug kellett beleimátkozni,hanem leül szépen és eszik.még most sem eszik meg egy teljes menüt(leves,második),de már érezhető a változás.ja és most már nem csak 3x eszik egy nap hanem 4-5x.szóval próbáljad meg neki a vitacolant.1 éves kortól lehet.napi 5 ml.jó narancsos,finom édes.1 üvg kb 1,5 hónapig elég,az árát már nem tom,de 1-2 ezer között van,ha jól emlékszem.
2011. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat!Recept nélkül kapható?
2011. okt. 28. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
igen.na megnéztem gyorsan neten.1645 ft.250 ml-es az üveg,adnak hozzá kiskanalat,de az evőkanál pont 5 ml-es egyébként.
2011. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm, igen én is utánanéztem, elfogadható ára van...
2011. okt. 28. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Off!


csacsi44 neked mennyi idős a kisgyereked? Nálunk 1,5 éves kora után kezdődtek a gondok, addig csak-csak mindent megevett, igaz mindig keveset. Én Cebion 2Xmultit vettem, de semmit sem veszek észre, ha elfogy talán én is kipróbálom, amit Te ajánlottál. A védőnő ajnálotta nekünk a Cebiont egyébként, hogy a B vitamin miatt étványnövelő lehet.

2011. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a vitacolan nem vált be. Béres csepp+ cebion. És néha marslakócska. És olyan evéseket levág, hogy néha én vagyok tőle rosszul. 15kg, 94cm, 3,5 éves kislány. Szóval pont jó, kis formás. De babának, amikor született, kis pufóka volt, aztán alig evett, a táp-ból soha nem ette meg a mennyiséget. Hozzátáplálásnál is alig alig nyamnyogott. De hála az égnek már nem aggódom, vannak napok amikor nem annyit kíván, de ez nálunk is így van.
2011. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ugy 1,5 éves kora körül kezdődött igazán a nemevés.sokáig nem is nagyon foglalkoztam ugy igazán vele,mert jöttek a fogai és gondoltam az fáj,de amikor már kinn volt 16 akkor gondoltam h nem a fog a hibás.már 1,5 hónapja szedi kb,és azóta megeszi az olyan kaját is amire eddig rá sem nézett,és többet is eszik.
2011. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!