Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Jártatok már úgy, hogy a...

Jártatok már úgy, hogy a kisfiatok direkt "hánytatja"magát?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 15hós lányom csinálta (ezzel vett rá, hogy figyeljek rá, nem hisztivel) Nem mutattam ijedséget, kivettem a szájából a kezét és játszottam vele.

Szépen leszokott róla

2011. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

14 hós, lány, és kéz nélkül megy neki. Tőlem örökölte.

Ezzel szoktam szabadnapot kivenni a suliban anno.

2011. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem most kezdte, 2,5 éves. Most költöztünk külföldre,biztos megviseli a változás!nem beszél angolul, otthon egész nap bölcsiben volt, amit imádott, itt 3 óráz van bölcsiben , de nem szereti. egész nap együtt vagyunk.

eddig csak 2x csinálta, 1x véletlen, 1x direkt, de mindkettőt kocsiban. De ma este az ágyában csinálta, igaz, most nagyon meg van fázva, rengetetget köhögött. az is ingerelhette... de ha vmi pszichés oka van, azt szeretném már az elején megoldani!

2011. dec. 20. 23:35
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk hány mindentől, de nem direkt. Köhögéstől főleg. Nem tehet róla. Ingerli a váladék a torkában. Diéta, folyadék kortyokban.

Ha direkt csinálná, feltöröltetném vele.

2011. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!

Hál istennek abbahagyta, bár azóta nem voltunk hosszabb autóúton!

2011. dec. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!