Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Ötleteket várnék. 14 lassan 15 éves vagyok eddig amiket csináltam: röplabda és tánc.

Röpit a csapat miatt hagytam ott, mert később mentem és ki voltam közösítve, bár 4 évet azért lehúztam.

táncolni meg csak 1 évet táncoltam.

Akármilyen sport lehet, csak egy indokot is írjatok légyszíves.

Köszönöm.:)


2012. jan. 3. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány? Hol laksz?
2012. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lány bocsi ez lemaradt

és Szombathelyen.

2012. jan. 3. 20:24
 3/5 anonim válasza:

szia!

Hát ha valaki, akkor én kipróbáltam már majdnem minden sportot!

1. Akrobatika: hogyha elég merész vagy és hajlékony(bár ezen azért egy kicsit lehet javítani) akkor jó.

2.Szinkronúszás: nagyon sokat kell erősíteni, óriási állóképesség kell hozzá..Egyszerűnek és kecsesnek tűnik de rengeteget kell hozzá edzeni, és nem utolsósorban nem túl olcsó.. De ha kifogsz egy jó csapatot akkor nagyon élvezni fogod.

3.Jégtánc: nagy elszántság kell hozzá.. de kifizetődő ha sokat gyakorolsz, mert az alapokat hamar meg lehet tanulni! Ja és mindeközben jó zenét is hallgathatsz!

4.Balett: Végülis ha úgy döntesz, hogy elkezded a szinkronúszást erre kötelező lesz járnod, de külön is érdemes elkezdeni. Bár azt mondják érdemes kis korban elkezdeni, mert később nehéz a hajlékonyságon javítani de szerintem ha csak hobbi szinten szeretnék csinálni bőven jókor vagy!

5.Kézilabda: Nos, ez a sport akkor neked való, ha szeretsz harcias lenni és küzdesz mindenáron(a labdáért)!

6.Tánc: Ezt meg ugyebár próbáltad!

Ennyit tudtam neked segíteni.. Remélem találsz magadanak valót! Sok sikert!

2012. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Boxolj:D
2012. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem hogy 7 évig úsztam is.:)

balett és akrobatika: nem igazán vagyok ez a vaságyastól 20 kilós kis csaj. A jégtánc viszont nagyon tetszik, de nálunk olyan nincsen.://

A box nem rossz.

jöhetnek még.

2012. jan. 3. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!