Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Koraszülött, shunt-öt viselő...

Koraszülött, shunt-öt viselő vagy más tartós betegségben szenvedő babák anyukájával beszélgetnék. Merre vagytok?

Figyelt kérdés
AnyaTanyán "koraszülött vagy shunt-ös babák" topicba keresek tagokat. Az én kislányom 8 hónapos koraszülött, shunt-ös baba, várnék mindenkit akinek ebben van tapasztalata vagy valamilyen más betegség miatt kötöttebbek a napjaik. Beszélgessünk.

2012. jan. 14. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik kolléganőm koraszülött volt (ikerterhességből született,csak ő maradt meg ),később kapott shuntot ,eminens tanuló volt mindig,lediplomázott simán.

36 éves már,két gyereke van.

2012. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TKI Ibolya ***** válasza:
Szia! Az én babám nem volt koraszülött de két hetesen majdnem meghalt.Életmentő műtétet hajtottak rajta végbe és még most is 10 hónaposan gyógyszert szed.Eleinte nagyon nehéz volt mert majdhogy nem 2 óránként adtam neki be gyógyszert.Most már csak reggel és este de így sem egyszerű mindig időben itthon kell lenni.És van még mellette két nagyobb gyerekem.
2012. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk van shunt agyvérzés miatt. közel 3 éves a kicsi.

Íhatok privit?

2012. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szia

persze, hogy írhatsz privit :-)

2012. jan. 24. 16:35
 5/7 A kérdező kommentje:
ibolya: mi történt veletek?
2012. jan. 24. 16:35
 6/7 anonim válasza:
esetleg ha tudok segíteni, én mint 19 éves shunt-ös srác, ha esetleg segíthetek nyugodtan írhat bárki :)
2013. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

facebookon ha van kedved csatlakozz van egy csopotom

Shunt-ös életek


üdv Gréti

2015. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!