Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ezt miért csinálja az anyukájá...

Ezt miért csinálja az anyukájával? Én sírnék anyukám helyett hogyha ilyet csinálnék vele!

Figyelt kérdés
Én 5.-es vagyok.A suliban van egy lány.ő is 11-éves mint én.Egy osztályba járunk.És mesélte hogy ő neki hétköznapi az hogy le hülyézi le pics*za az anyukáját.Pedig mindent meg kap.És becsapja az ajtót meg nagyon csúnyán viselkedik az anyukájával.Ezt miért csinálja?
2011. máj. 3. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én 21 éves vagyok, de nekem is van ilyen osztálytársam.

Állítólag legjobb barátnők az anyukájával és azért mer így beszélni vele... Hát ő tudja.

De azért egy 11 éves szájából ezek akkor sem elfogadható szavak, hogyha nem az anyjának mondaná.

2011. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő a hülye p.i.cs.a! Úgy látom elkélne neki 2 jó nagy saller, hogy észhez térjen! Eszem megáll, egyesek mit meg nem engednek maguknak...
2011. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen anyukámnak is mondtam ezt és ő is azt mondta...De a tiétekre is kiváncsi voltam mit gondoltok erről
2011. máj. 3. 19:32
 4/12 anonim ***** válasza:
komolyan nemtom mitkébzelnek magukrol egyes emberek..
2011. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem-4 gyerekem van-,h nem a haverja akarok lenni a gyerekeimnek,hanem az anyjuk.Haverjuk van a saját korosztályukból,de anyjuk csak egy van,az csak én lehetek.Ez egy másfajta kapcsolat,ami mindkét fél részéről bizonyos tiszteletet követel a másik iránt.Mert ahogy engem se hülyéznek le a gyerekeim,úgy én sem teszem ezt velük.Ha valaki eltűri,elviseli,h a gyereke így bánjon vele,az nagyon elrontott valamit,és nem most,hanem az elmúlt évek során.Az a gyerek pedig aki így bánik az anyjával,pláne ennyi idősen,valószínűleg egy elkényeztetett királykisasszony,írtad is,h mindent megkap.Talán ez a baj.Szomorú élete és elhibázott kapcsolatai lesznek annak,aki ennyire lenézi az anyját,mert a szeretetet most kéne megtanulnia.:(
2011. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát meg lehet hogy amiatt is ilyen zizi mert az apukáját életében 2x látta.1x amikor megszületett.1x 2 éve nyári szünetben..
2011. máj. 4. 18:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát az apa-témával én is így vagyok, de én jól kijövök az anyámmal. Bevallom vannak néha összezörrenéseink, de azért ilyet nem engedek meg magamnak.
2011. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnos azért teszi meg, mert megteheti.


Ha én anyukámmal így viselkedtem volna, lekevert volna biztos egy pofont. Ha az én lányom ilyet mond majd nekem, biztosan ő is kikap.


Sajnos nagyon sokan nagyon szabadszelleműen nevelik a gyereküket, mindent megkap. Azt hiszik, ez egyenlő az odafigyeléssel és szeretettel. És sajnos pont azt nem adják meg a gyereknek, amire valójában szüksége lenne: szeretet, támogatás, odafigyelés, türelem...

2011. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van ijen osztálytársam, van vmi agyi gondja ez komoly, és saját magán röhög és azzal dicsekszik, hogy az anyával és papájával ugy beszél ahogy én még anyám elött a kutyával se mernék. De mindent megkap amit akar, kijelenti, hogy neki egy 20.000 Ft-os ijen meg ijen cipő kell egyszerre ugranak neki és megveszik.

Nekem mondjuk évente2 szer van véve 2-3 pár cipő (max 4000 ft) meg amit a sajátombol veszek.

2011. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hát ha az anyjától nem is, de az élettől biztosan kap majd egy-két pofont az a lány...
2011. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!