Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Furdetesi gondjaim vannak az...

Furdetesi gondjaim vannak az utobi idoben,!? Kicsit hosszu de nem tudom rovidebbre fogni.

Figyelt kérdés
a ferjem gyerekei nalunk vannak 2 hetente es a kisebb,6 eves nem akar furdeni ,hisztizik, ordit cirkuszol es mondja hogy forro a viz. ezt latva az en 2 evesen aki eddig imadott furodni leutanozza es mar kb. 2 honapja minden aldott nap orditas es harc folytan tudom csak furoszteni. bevetettem mar mindent,ami csak elkepzelheto. a kislany imadja az ELMO-t. mar a betakarodzast az agyban eltanulta es nem tiltakozik. azelott pici kora ota sose takarhattam be mert kepes volt ra felebredni es sirni. gondoltam kiprobalom a furdessel es a fesulkodessel mert persze azt se akar es pelust cserelni sem.sajnos nem talaltam reszeket errol! hogy irjam be vagy esetleg linkelnetek nekem! mill pusssz erte!

2012. jan. 14. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Az Ébredj Elmoval! c. dvd-n a téma az alvás, az öltözködés és a fogmosás. A Dobd el a pelust, Elmo! pedig a bilire szoktatásról szól. Lehet, ezek segítenek?

Egyébként az én fiamnál is volt egy olyan időszak, talán olyan másfél éves korában, amikor kb. 2 hétig minden fürdést végigüvöltött. Nem tudom, hogy miért, mert neki nem volt rossz példa... Végül nem kínlódtam vele, hanem beleállítottam a kádba, és lezuhanyoztam. 5 perc alatt készen voltunk. Aztán visszaszokott a normális fürdésre.

2012. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszi hogy irtal,megnezem hatha bejon! ha valaki meg tud esetleg videokat linkelni furdesrol azt is megkoszonnem! megirom hogy mit sikerult valtoztatni az elmo-val.
2012. jan. 14. 19:11
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi történik, ha kimarad néhány fürdés? Egy ilyen kicsi még nem izzad, most még játszóterezés sincs. Megtörlöd a kezét, arcát,popsiját és nyugodt lesz az estétek.
2012. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mosdasd le nedves szivaccsal. minél kevésbé emlékeztessen a dolog a kádas fürdésre, vagy ahogy eddig csináltátok. a nagytól megpróbálhatnád megtudni, mi a baja valójában. Ha tényleg a vízhőmérséklet, hát állítsa be ő maga. Fürödjön hidegben, ha akar, végül is uszodába is mehetne, ott se meleg a víz. Pár perc alatt nem fázik meg.

Vagy kérj tanácsot a nagytestvérétől, otthon hogy csinálják.

2012. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnos otthon is csak hetente 2 szer ha furdenek.a kics velem furdott eleteben eloszor 3 evesen kadban. a fejen 2 mm -es koszmoval ismertem meg.azt hogy ne furdessem azt nem szeretnem ,pont azert hogy szokja meg hogy a furdesnel nincs apellata.pont ezert szeretnek videokat vagy meseket furdesrol mert azt szeretnem ha elvezne a furdest mint regen. koszi hogy probaltok segiteni otletekkel de en a videot vagy a meset szeretnem alkalmazni de csak keveset es nem nagyon hasznalhatot talaltam.
2012. jan. 16. 06:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Zuhanyzás? Valami érdekes fürdős játék vagy állatfigurás szivacs? Vagy valami klassz csillámos fürdőhab?

Amúgy nekem a te kicsid esete dackorszaknak tűnik! :)

2012. jan. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszi az elmo-t! ez isteni lesz ! meg hasonlo kiskacsaja is van! tuti jo lesz!!!koszi,koszi! nem baj ha angol,lenyeg a kep! nincs esetleg a pelenka csererol is egy veletlen? nem tudok angolul es ezert nem talalom ,koszi nagyon!
2012. jan. 20. 06:56
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,persze! dac korszak is van benne,de tudod a kicsik a rosszat hamarabb atveszik mint a jot es aztan nehez korrigalni! a tustol fel! csillamos habfurdorol meg nem hallottam. nem ismerem. koszi neked is hogy irtal!
2012. jan. 20. 06:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!