Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, gyors segítség...

Anyukák, gyors segítség kellene! Kisfiam csak lázas, semmi egyéb tünet. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Délután megyünk orvoshoz, de fogalmam sincs mi lehet ez, ilyennel még nem találkoztam. Kint van már 16 foga /19 hós/ szerintem új nem jön most, náthának nyoma sincs, mintha a hasát fogná többször. Valaki járt már így?
2010. ápr. 28. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig mig nem hányik és nem megy a hasa nincs gond.A lázát kezeld.De ha viszed orvoshoz ugyis többet tud mondani.Aztán irj hogy mi a helyzet.
2010. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Létezik egy három napos láz betegség, ami semmi más tünettel nem jár, és a harmadik, negyedik napon kiütésekkel zárul. Olvass itt utána, már többen írtak róla. Addig pedig hűtőfürdő 39 fok felett.
2010. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lázas, csak 37.5. 3 nappal ez előtt kapta a 18 hós szurit és bár mindenki azt mondja, hogy ez nem okoz lázat, csak a szurit követő 1-2 napban, azért én nem vgayok ebben olyan biztos.
2010. ápr. 28. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:

ez nem igazán nagy láz, és a szuritól lehet, nekünk a 18 hónapos oltás után 5 nappal volt ugyanez. Figyelj, hogy ne menjem feljebb, de szerintem semmi baj nem lesz.

21 hónapos kisfiú anyukája

2010. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom mindig akkor lázasodik be, ha fáj a torka. Ilyenkor enni sem nagyon akar, de semmi egyéb tünet.
2010. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megígértem, hogy megírom mi lett a vég kimenetel.

Csak egy napos láz volt. Semmit nem tudott megállapítani az orvos sem. Ez már örök rejtély marad.

2010. máj. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!