Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan meríthetnék erőt, hogy...

Honnan meríthetnék erőt, hogy kibírjam ezeket az utolsó napokat? Lejárt az időm, se jósló, se egyéb tünet. Nem akar kibújni. A szeméremcsontom feszül nagyon. Soha nem fogok megszülni? Úgy érzem.

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én a középső gyermekemet hordtam túl.2x csináltak hüvelyen keresztül magzatvíz vizsgálatot a 2.utánn megindult...Pihenj,aludj hogy legyen erőd a szülésre.Nestresszelj.El is számolhatták.A kiírt időpont az utolsó mensi alapján számolják de nem vagyunk egyformák lehet neked 1-2 nappal később esetleg még 1 hét is belefér később volt a peteérés mint a nagy átlagnak ami alapján számolnak.3. babámat 37hétre szültem mégis 39 hetesnek felelt meg a súllya,mérete.Tudni fogja ő hogy mikor kell jönnie.Addig pihenj és élvezd ki a pároddal az utolsó kettesben töltött időt mert az elkövetkezendő években nem igazán lesz ilyen :D
2010. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy bent marad, tuti nem lesz! :)) Valamikor, valahogy előkerül a babád. Addig is pihenj nagyon sokat, sétálgass, az jót tesz. rendezgesd a pici cuccait. Próbáld lefoglalni magad, főzz valami fincsit, vagy menj el vásárolni, nézelődni, próbáld elterelni a figyelmed a szülésről.
2010. márc. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
jajj, átérzem a gondod. Én 13 napot hordtam túl, de semmi. Én jöttem mentem, rokonokhoz látogatóba, sétálni, kirándulni, bementem a melóhelyemre. Először gondoltam kicsalogatom (jóga, kocsimosás),de nem jött össze :) Próbáltam elfoglalni magam. Legalább eltelt az idő. Kitartást!
2010. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt Én is így érzem most:(Mondjuk Én csak tegnapra voltam kiírva.Tegnap a doki megvizsgált,1 bő ujjnyira vagyok nyitva,leválasztotta a magzatburkot a méhszájamról.Ma elég sok nyúlós-véres váladékom van,de fájásom nincs,csak keményedés.A nyákdugóm elment vasárnap.Te mikorra voltál kiírva?
2010. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
holnap jár le... holnap vizsgálat. állandóan feszül a hasam..., nagyon nehezen megyek, vizesedek, feszül minden porcikám.
2010. márc. 18. 10:34
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem nyákdugóm nem volt még
2010. márc. 18. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Erre csak annyit tudok írni, hogy inkább szülessen meg a kicsi a kiírt időpont után, mint előtte.

Én 13 napot hordtam túl a kisfiamat. Bevetettünk mindent: szex, forró fürdő, szex forró fürdőben, takarítás, lépcsőztem,.... Nem akart kibújni. 12 magzatvíz vizsgálaton voltam, azoktól sem indult be. Bekötötték az oxitocint, attól sem. Apa keményen bebetonozta a gyerkőcöt. :)

Kitartás, bent nem marad!

2010. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!