Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Megadná valaki Sófalvi Sándor...

Megadná valaki Sófalvi Sándor szenzomotoros terapeuta elérhetőségét (Székesfehérvár)?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy hol tart foglalkozásokat? Ha esetleg valaki járt már hozzá, akkor örülnék, ha megosztaná a tapasztalatait is ezzel kapcsolatban, illetve leírná, hogy ők milyen problémával keresték fel Sófalvi urat. Köszönöm.
2012. jún. 19. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A google a barátunk! Beírtam a keresőbe és lám már meg is van:

"Sófalvi Sándor Szabolcs | Facebook

hu-hu.facebook.com/sofalviszabolcs - Tárolt változat

Sófalvi Sándor Szabolcs fent van a Facebookon. Csatlakozz a Facebook-hoz, hogy kapcsolatba léphess Sófalvi Sándor Szabolcs-vel és más lehetséges ..."

2012. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt előbbi vagyok! Bocsi, de előbb írtam és csak aztán ellenőriztem vissza! A küldött hivatkozás mégsem az akit keresel.

Ettől függetlenül továbbra is javaslom a google keresőjét.

2012. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Elhiheted nekem, hogy az első a google, amit megpróbálok, és ha az nem vezet eredményre, akkor fordulok csak ehhez a fórumhoz. És mint látod, Téged is megtréfált a google, tehát azt, hogy google a barátod, jó, ha némi fenntartással kezeled. Ettől függetlenül köszönöm, hogy vetted a fáradságot és időt szántál a kérdésemre. Szép napot!
2012. jún. 26. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!