Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Bekerültem az "agresszió...

Bekerültem az "agresszió agressziót szül" ördögi körébe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éves fiam elég akaratos gyerek, én meg sajnos egyre türelmetlenebb. Alapból úgy akartam nevelni a gyerekeimet, hogy SOHA nem ütöm meg őket! De a fiam párszor igencsak kihozott a sodromból, rosszalkodással, kezelhetetlen hisztivel stb, és (szégyen-gyalázat) párszor már kapott egy-egy taslit. Viszont most már ő verekszik. Minden családtagot gyepál, de az a legrosszabb, hogy néha ok nélkül is. Csak úgy ott a mama és megüti. A húgát állandóan piszkálja, minden előzmény nélkül ököllel hátba vágja, stb. És ezzel már nem tudok mit kezdeni. Tudom, hogy ÉN vagyok a hibás, mert én kezdtem... :(

Próbáltam már megbeszélni vele, kedvesen. Aztán mérgesen. Rákiabáltam. Visszaadtam (nyilván ez a legnagyobb hülyeség), de semmit nem használt. Most ott tartok, hogy ha annyira megüti a hugit, hogy sír, akkor a fiamat bezavarom az ágyába 3 percre. Ezt persze visítással tölti, ígérget fűt-fát, hogy soha többé, de persze 5 perc múlva ugyanolyan agresszív...


Lécci tényleg csak olyanok írjanak, akik segíteni szeretnének és nem csak lehurrogni mennyire szar anya vagyok, mert ezt tudom!!

Köszi



2012. júl. 13. 13:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyant kell ütni, amiből tanulni is tud.
2012. júl. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!