Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2 hónapos kisfiamnak nincs...

2 hónapos kisfiamnak nincs széklete csak ha lázmérővel vagy kúppal próbálkozom kínlódik látszik rajta hogy nyom mégsem sikerül neki. Ti mit csináltatok ilyenkor? 4-5napra kajak csak)

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes vagy tápszeres baba?
2012. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban szélcsövet, az nagyon jó. Segít neki a pukizásban is és a kakilásban is. Napjában többször is használhatod, nem fog hozzá szokni! Üdv, két gyerekes anyuka-kismama.
2012. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyatejes baba!
2012. júl. 22. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha látszik a babán, hogy kínlódik amiatt, hogy nem tud kakilni, akkor teljesen tökmindegy, hogy anyatejes vagy tápszeres, segíteni kell neki valahogy... De ez csak az én véleményem.

A szélcsövet ajánlom én is, próbáljátok ki!

2012. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem,hogy mivel táplálod,mert az anyatejes babáknál gyakori a heti 1 kaki;mivel az anyatejet csaknem 100%-osan tudják hasznosítani.

Fáj a pocakja,tehát látod rajta hogy kínlódik szegényke?Mert ha nem,csak te tartod soknak ezt az időt,akkor lehet nincs gond.Az én kisfiamnak volt,hogy 7-8 napig sem volt kaki.

Viszont ha látod rajta,hogy nyűglődik,rossz a pocija,akkor valóban lehet szélcsövezni,esetleg itass vele Mecsek baby teát vagy nagyon indokolt esetben van a Laevolac szirup (de ezt csak pár alkalommal add neki).

Esetleg masszírozd a pociját.

Nekem nem volt szívem szélcsövezni,ez nekem nagyon "brutálisnak" tűnt;de sokan esküsznek rá.

2012. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne szélcsővel kínozd, hanem itass vele kamilla teát natúran egy nap alatt 1 dl-t. és tornáztasd a lábait. NE SZÉLCSÖVEZZ ÉS LÁZMÉRŐZZ!!!
2012. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mondjuk pont a natúr kamilla teát ne add neki, ugyanis az hasfogó!

cukorral hashajtó hatású, de ugye a kamilla szárítja a beleket ezért ritkán szabad adni a babának.

a szélcső nem kínzás, egy nagyon pici vékony, puha cső amit be kell picit tenni a fenekébe, észre se veszi a baba, be tudod pelusozni és segít mindenben, a pukik kijönnek rajta, a kaki könnyebben megy, nem tud hozzászokni mint a lázmérő és nem terheli meg a szervezetét mint a kúp, hashajtó...

2012. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!