Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A plusz kg-ot hogy kell...

A plusz kg-ot hogy kell számolni, ha eleve a baba+a magzatviz meg minden együtt 5-6-7 kg-ot nyom? Tehát ha én 50kg voltam és most 60 akkor vonjam le az 5 kg-ot és akkor nem 10 kg-ot hiztam hanem 5-öt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vonogass semmit, egyelőre 10 kg-ot híztál, és ha majd megszülsz, kiderül, hogy mennyi ebből az, amit tisztán plusz.
2012. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 kg-ot híztál!
2012. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fú, ezt kissé túlbonyolítottad! :-) A 10kiló az 10kiló! Semmit se kell levonni. Hisz kintről honnan is tudhatnánk, h odabent pontosan mennyit nyomnak a dolgok.
2012. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell levonni. Kezdő súly 50 kg és 10 kg-ot híztál eddig. Majd ha kijössz a kórházból, legfeljebb mérd meg magad, ennek és az 50 kg-nak a különbsége lesz, amit pluszban híztál, ha ennyire érdekel, de az orvos, védőnő mindenki az összes súlygyarapodást számolja.

39 hetes kismama

2012. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:) Ne vonj le semmit! :) Ennyit híztál, s pont. Előttem írták, hogy majd szülés után mérd magad, s megtudod mennyit híztál tisztán. Ezt én is megtettem, jót is mosolyogtam akkor, leírom, ha nem baj. :) Tehát 54kg voltam mikor kezdtem a terhességet, a szülés napján a kórházban ráállítottak a mérlegre: 68kg. Ez ugye 14kg plusz. Aznap nem ettem semmit, megszületett a kislányom, másnap sem ettem, hisz nem lehetett, harmadnap már ettem egy kefírt. Ergo: majd 3napos koplalás után ráálltam ismét a mérlegre (ugyanarra, mint szülés előtt), s láss csodát: 69kg-ot mutatott. :):):) Igaz, csak 2kg volt a kiscsaj+méhlepény+magzatvíz+stb. Na de akkor is! :D Vicces volt. Egyébként meg ne foglalkozz a hízással, velejárója terhességnek. Mindenkinek más-más ütemben, más-más értékkel, de velejár. :) És majd úgyis lemegy! :)

Boldog babavárást! :)

2012. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!