Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nagyon tetszik egy lányos...

Nagyon tetszik egy lányos fazonú nadrág de anyukám nem engedni hogy megvegyem, mert szerinte lányos. Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
ha lány vagy akkor én sem értem mi a gond...
2012. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Segíts neki sokat, beszélgess vele, lásd el a kötelességeidet teljes odaadással, bizonyítsd be neki hogy érett gondolkodású, megbízható fiatalember vagy és tudod, mit akarsz. Az ilyen viselkedéstől egy idő után majd érett gondolkodású, megbízható fiatalember válik belőled és akkor majd nem fogsz akarni lányos fazonú nadrágot férfi létedre!
2012. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

én tudom mint akarok

(fiú vok/15)

2012. okt. 8. 13:40
 4/12 anonim válasza:
szerinted is lányos fazon vagy csak anyukád látja annak?
2012. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy lányos fazon? Ha csak annyit, hogy mondjuk szűk akkor nincs gond csak mutasd meg a többi fiatal (talán) emos fiút, de ha mondjuk virágmintás vagy pink vagy olyan török gatya fazonú akkor inkább ne akarj ilyen gatyát és örülj, hogy anyukád nem engedi :)
2012. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért akarsz lányos ruhát hordani?
2012. okt. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert tetszik. Cső szára van és rugalmas anyagból vannak a női nadrágok.
2012. okt. 9. 13:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Aki fiú ismerőseim csőgatyát hordanak, ők is majdnem mind női részlegen veszik, ezért amit írsz, mert sokkal rugalmasabbak, kényelmesebbek + nagyobb a választék. Mondd anyukádnak, hogy mások is csinálják és hogy férfiban is van ilyen gatya, csak neked épp nem az tetszik.
2012. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Nekem ez fura, hogy magad is lányosnak találod, mégis felvennéd. Értem én, tetszik. Nekem meg tetszik a körszakáll meg az ádámcsutka, de azért nem szeretném, ha nekem is lenne. Gondolom, neked is tetszik a tangabugyi, mégse vennéd fel. Már csak ilyen társadalomban élünk mi, a férfiak meg a nők másképp öltözködnek.
2012. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
53%
Mondd azt neki, hogy szerinted lány vagy és kész!
2012. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!