Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak? Bejelentette a...

Mit csináljak? Bejelentette a 18 éves lányom, hogy együtt akar élni egy másik lánnyal, s otthonról elköltözik?

Figyelt kérdés
Vissza szeretném tartani, mivel még fiatal.
2012. nov. 28. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

18 éves, nem tehetsz semmit.

Mindenki a saját hibájából tanul.

2012. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Miért fiatal? Mert szülőként annak érzed? Ettől még nem fiatal az önálló döntésekhez és cselekvéshez. Tessék elengedni! :) Majd haza megy ha csalódik.
2012. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
az ő élete, bárhogy fáj neked ... meg tud állni a saját lábán?
2012. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Engedd el, had próbálja meg, tartsa fenn magát!

Előbb utóbb hazaköltözik, ha nem lesz mit ennie, nem tudja magát eltartani, és Legalább majd megbecsüli az otthont!

Én is 18 évesen menten el külföldre dolgozni, érettségi után!

Anyuék nehezen engedtek el, de így utólag belátták jól tettem, nyelvet tanúltam, dolgoztam, takarítottam, kerestem, még őket is segítettem, találkoztam a párommal, aki a férjem lett miután haza jöttűnk, megalapoztam a jövőmet!

2012. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért épp egy nő kell neki?
2012. nov. 28. 13:50
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Mert biszexuális vagy leszbikus. Fogadd el, genetikai dolog, nem azért lányt szeret, mert az hű de jó, vagy ő úgy döntött.
2012. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Semmi baja nem lesz attól, ha egy nővel él együtt, attól meg pláne nem, ha önálló életre vágyik 18 évesen. Nem a Te életed, és nem Neked kell egy nővel együtt élned. Ő így lesz boldog! Kívánom neki és neked is a legjobbakat! Ez nem rossz hír, bármennyire is annak tűnik most.
2012. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

hülye poén, de nagy igazság ha belegondolsz: legalább nem lesz terhes ilyen fiatalon


aztán később kiderül, hogy komolyan gondolja, vagy "fellángolás", az érzékei félreértelmezése volt és marad a fiúknál

2012. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Minél jobban tiltod neki,annál inkább azt akarja,várd meg mig magától jön rá,viszont ha igy lesz boldog,akkor fogadd el.
2012. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Az a gondod, hogy fiatal, vagy hogy egy lánnyal akar együtt élni? Ez utóbbi azt jelenti egyébként, hogy szerelmes egy lányba?


Szerintem azzal semmi gond, hogy 18 évesen el akar költözni, ha el tudja magát tartani. Nekem sokkal aggasztóbbnak tűnik az az általános tendencia, hogy harmincon túl is a szüleikkel laknak a „gyerekek”.


Az pedig, hogy elmondta neked, ha egy lányba szerelmes, szintén jó szerintem, mivel azt jelzi, hogy megbízik benned… hacsak nem direkt idegesíteni akart, de azért nem feltételezem, hogy rossz lenne alapból a kapcsolatotok.

Nyilván nehéz neked, de annak van igaza, aki azt írta, ha tiltod, csak „adod alá a lovat”…

2012. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!