Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak, ha mások...

Mit csináljak, ha mások szerint fura vagyok és emiatt nem barátkoznak velem?

Figyelt kérdés

Szóval mások szerint...legalább is egyik barátnőm szerint furán viselkedek, pl. amikor nagyon nagyon örülök valaminek, tegyük fel, kaptam egy 5-öst fizikából, felkiáltok, hogy EZAZ!! vagy IGGGEEEEENN!! és közben az ökölbe szorított karomat így elmozdítom...ok, nem tudom, hogy mondjam el...Mindegy

Aztán azért is mindig furcsának néznek, mert szeretek viccelődni és néha eleresztek egy-egy poénos megjegyzést. Csakhogy nem tehetek róla, én szeretem, ha mások röhögnek rajtam...mármint úgy rajtam, hogy én szórakoztatom őket.

Viszont az meg megint érdekes, hogy más emberekkel meg teljesen máshogy viselkedek, mondjuk a legtöbb osztálytársammal. Velük egész nap olyan vagyok, hogy meg se szólalok, ha kérdeznek valamit, 1-2 szavas kijelentésekkel válaszolok, épp ezért mindig flegmának is néznek. Az már megint más kérdés, hogy velük azért vagyok ilyen, mert az osztályban rajtam kívül kb. 2 lány van, akik normálisak, a többi lány ÁLLANDÓAN csak másokat bírnak kibeszélni. Komolyan, nincs is más beszédtémájuk, csak az, hogy a másik milyen hülye, milyen ronda, milyen szarul áll a haja, milyen nyomorék, milyen r.banc (és ezt pont ők mondják..), és így tovább. És gondolom ilyen társaságban már érthető, miért nem beszélgetek velük szívesen...elvégre sosem tudhatom, mikor mondok valami olyasmit, ami miatt kibeszélnek.

És szóval eddig is gondoltam, hogy nem vagyok olyan, mint a többi velem egyidős gyerek, mert a velem egykorú ismerőseim 90%-a azzal menőzik, hogy jajj, gangnam style, most biztos menők leszünk, hogy össze-vissza ugrűlunk és mindenre azt mondjuk, hogy gangnak style, másik 10%-uk pedig olyan idétlen..szóval hogy akármit kérdezek tőlük, csak annyit bírnak mondani, hogy -Nem tudom O.O És csak arról bírnak beszélni, hogy 2 hónappal ez előtt hanyas tz-t írtak...Én nagyon nem tartozom semelyikükhöz sem, de eddig azt gondoltam magamról, hogy ha nem is teljesen, de viszonylag azért normális vagyok, viszont ma pont mondta barátnőm, hogy furán viselkedek másokkal

Tényleg fura vagyok?

14l


2012. nov. 30. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy fura csak komolyabb vagy mint a korosztályod. Én is ilyen voltam/vagyok (22).ne aggodj minden rendben van. Aki elfogad avval igaz barátok lesztek.
2012. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi...de csak úgy véletlenül, nem írtad félre? Mármint szerintem ha ilyeneket csinálok, pont, hogy éretlenebbnek kellene lennem, mint a korosztályom, nem?
2012. nov. 30. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled baj!Ne foglalkozz velük.Ha ez a barátnőd ezt mondja hogy ebben agy abban a dologban érdemes változnod akkor talán azon elgondolkozhatsz.De megváltoznod nem kell!
2012. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már miért lennél "éretlen", ha örülsz valaminek és ennek a "testbeszédeddel" is nyomatékot adsz. Nézz meg néhány tévés vetélkedőt, mit művelnek az érett felnőttek, tisztességben megőszült nagyik, ha sikerül valamit jól megoldaniuk.:-))) Ehhez képest te igazán matyóhímzés vagy.

Ami az osztálytársaidat illeti; akikkel szívesen szóba állsz, azokkal állj szóba. Akik nem érdekelnek, vagy zavar a viselkedésük, azokkal nem muszáj. A felnőttek sem barátkoznak pl. munkahelyen mindenkivel egyformán, vannak akikkel szeretnek beszélgetni, van akit nagy ívben elkerülnek.

2012. dec. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem írtam félre. Te tudsz örülni a saját sikereden ők még ott tartanak hogy mások szomorúságán gondján viháncolnak...
2012. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 1. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te sokkal normálisabb vagy, mint az osztálytársaid, úgyhogy ne menj le a szintjükre, hanem aki normális, azzal barátkozzál. Inkább legyen kevesebb barátod, de azok igaziak legyenek.
2013. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!