Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Akinek 2 ovis korú gyereke...

Akinek 2 ovis korú gyereke mellett van egy pár hónapos kicsi is, az hogy tudja megoldani, hogy a kicsivel is eleget tudjon foglalkozni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Amíg a két ovis az oviban van, csak jut a kicsire ido
2012. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiscsoportos és nagycsoportos fiaim vannak. A legkisebb fiam 4 hónapos és amíg oviban vannak a nagyok addig babázok itthon, házimunkával felváltva. Muszáj megoldani.. Ha hazajönnek akkor az övék vagyok. Itthon meg van idő fél 4-ig babázni!
2012. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha itthon vannak a nagyobbak akkor sehogy lényegében...amíg csak pár hónapos volt a kisfiam ( a legkisebb) szopizott aludt felváltva, amikor tehettem magamra kötöttem, de a nagyobbak ( a középsőm is még 2 sem volt) is igényelték a testkontaktust hogy néha fel legyenek véve vagy megöleljük egymást vagy a fotelban összebújjunk, azt meg magamra kötött újszülöttel nem lehet szóval inkább a házimunka végzés közben vagy sétakor kötöttem magamra a kicsit.

Ennyi volt szegénynek az anyázás:)

Aztán mikor már sokat ébren volt forgott, kúszott, mászott akkor abba nőtt bele hogy nem foglalkoztatom egyfolytában hanem egyedül is el kell tudni játszani el is tud sokáig elvan -elvolt egy egy dologgal jött ment a lakásban stb.

A nagyobbak ovisak ugye de egyik szünet éri a másikat betegség miatt is hol egyik hol másik hol mindketten itthon vannak de ha nem, akkor a legkisebbel foglalkozom sokat! Mert most már 1 éves múlt és nagyon igényli. Adogatja a dolgokat cipeli nekem oda labdázunk, válogatunk a játékok között stb. szóval igyekszem hogy a délelőtt róla szóljon, mert ő is megérdemli hogy kicsit külön is figyeljek rá, és csak rá és nem úgy hogy még 2en lógnak rajtunk:)

2012. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!