Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hónapos a kislányom, és 7...

5 hónapos a kislányom, és 7 hetes terhes vagyok. Volt már valaki így? Nehéz volt a kicsi mellett még egy pici?

Figyelt kérdés

Minden tapasztalat érdekelne.

Nem védekeztünk, mert úgy voltunk vele, hogy ha jönni akar, jöhet még egy baba. De nem gondoltuk, hogy az ilyen korán lesz :)


2012. jún. 27. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát,nehéz.3 hónapos volt a kisfiam,amikor teljesen véletlenül teherbe estem a lányommal.Egy éve volt a kisfiam,amikor megszületett a lányom.Hát nagyon nehéz volt.Költséges.....A nagyobbnak ugye már 4-es pelus kellett,a bébinek pedig 1-es.2-es.Az ablakon már is röpült egy tizes.Ugye a kicsi eszik,iszik,alszik.A nagyobb már egy kicsit elevenebb.Hát igen csak nehéz volt.A költségekhez még hozzájárult,hogy ugye nem egyneműek.Így a kisfiam ne adhatott ruhát a lányomnak.De mindegy,nem bánom.Jobb,mint a tesóméknál.15 volt a keresztlányom,amikor született a húga.Na hát jól van,ennyi.Nagyon nehéz,költséges,de megéri!:))
2012. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ria6 ***** válasza:
Hát két picivel egyedül nagyon nehéz.(ugyértem hogy egyedül hogy a párod nyilván dolgozik). De nehéz még az is piszkosul hogy ott egy pici és eközben vagy terhes, a várandós "nyűglödések" miatt.De ne félj valószínű hogy az anyai ösztönök átsegítenek a nehézségeken. Sok sikert
2012. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk egy picit több, 17 hónap van köztük. Az első 6 hónap egyszerű volt, a kicsi állandóan csak aludt, simán tudtam a naggyal is foglalkozni, aztán a kicsi már csak napi 2x aludt, a másodiknál raktam le a nagyot is, a délelőtti alvásnál pedig csak a naggyal foglalkoztam, hagytam minden házimunkát a fenébe. Nem féltékenyek egymásra, a kicsi már 2,5 éves, legnehezebb a 6-12 hóig terjedő időszak volt, amikor mindketten már aktívan igényeltek engem. A nagyot mindenbe bevontam, ő választotta a kicsinek a bodyt az adott napra, adta a kezembe a pelust stb. Így nem érezte magát kirekesztve és bár minden lassabban ment, mintha egyedül csináltam volna, nem bántam. A párom reggel 8 körül indult dolgozni és este 8-9 között ért haza, tehát gyakorlatilag egyedül voltam velük egész nap.

Kitartás, nem azt mondom, hogy könnyű lesz, de én bonyolultabbnak gondoltam először.

2012. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nalunk 14 honap a korkulonbseg, mi igy terveztuk.

Nem tudom, lehet a tervezes miatt, de nem tunt brutalisnak a dolog.

Koltsegesnek sem.

Az elejen az volt nehez, ha valahoga idopontra kellett menni, mert valamelyik mindig evett, vagy aludt, vagy epp pelenkaztam es altalaban felvaltva csinaltak.

Utana az volt nehez, hogy a kicsi rossz alvo volt, nehezen fogzott, keveset aludtam, napkozben nagyon aktivak voltak.

Utana viszont mar tobb alvas is volt es egyseges napirend.

Szepen osszenottek.

2012. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!