Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Karácsonyi ajándék megvonásáva...

Karácsonyi ajándék megvonásával büntetnéd a gyereked?

Figyelt kérdés
Annyira elviselhetetlenül szófogadatlan... 9 éves lányom hogy teljesen kiborit már. Mivel régóta könyörgött telefonért hát vettünk neki karácsonyra egy egyszerű, olcsó mobilt. De tegnap annyira kiboritott ismét hogy azon filózok hogy nem kapja meg. De másrészt meg ott van bennem az anya, és hogy mégsem tehetem vele ezt pont karácsonyestén. Mit tegyek?
2012. dec. 19. 18:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%
Nem büntetném ezzel a gyerekem, viszont nem is vennék egy 9 évesnek mobilt.
2012. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Bocs de nem az volt a kérdés hogy te milyen ajándékot vennél.
2012. dec. 19. 18:35
 3/46 anonim ***** válasza:
96%
Leírtam arra is a válaszom.
2012. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
93%
Szerintem kicsit durva lenne ezzel büntetni, de valamit ki kéne találnod neki :) De ne ezt!
2012. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
80%
Én nem adnám oda a mobilt, hanem vennék neki valami mást, és közölném a gyerekkel, hogy nem kaphatja meg, amíg nem változtat a viselkedésén. Csak akkor adnám oda, ha pl. év végére kijavítja a jegyeit..
2012. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
52%

9 évesnek mobil ? Ti is egy értelmes szülők vagytok !

Nem mobil kell a gyereknek 9 évesen hanem még játszania .

Csak gratulálni tudok az ilyen csökkent agykapacitással rendelkező szülőknek .

2012. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
79%
Nem így kell nevelni egy gyereket.Vagyis inkább: NEVELNI kellene a gyereket,nem ajándékot megvonni tőle.
2012. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ő az egyetlen az osztályba akinek nincs mobilja. A többinek elsőtől kezdve volt. Mivel annyira szerette volna (bár én is elleneztem) ezért vettem neki. Egyébként annak ellenére hogy én sem vagyok a hive hogy legyen a gyereknek, attól függetlenül nem tudom miért beszélsz igy arról a szülőről aki vesz a gyerekének. Nem rossz dolog, ha a szülő megy érte a suliba és a gyerek megtudja csörgetni anyát hogy már végzett...


Más ajándékot kapna egyébként, de mivel a fő vágya ez volt, ezért gondoltam hogy ezt nem kapná meg, vagy esetleg másnap lenne a fa alatt egy levéllel a Jézuskától, hogy ha nem lesz szófogadóbb akkor jövőre semmit sem kap. Szerintetek?

2012. dec. 19. 18:45
 9/46 anonim ***** válasza:
74%

Nem adnám neki oda, tanulja meg hogy kell viselkedni!

Fáj neked, de ha mindig engedsz, akkor nem változik meg!!!

Legalább észhez tér majd! Megmondanám neki, ha a félévi jegyei jók lesznek, változtat a viselkedésén, megkapja.

2012. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

7-es!

Te is biztosan egy tökéletes szülő vagy! No ide figyelj! 3 gyerekem van, ebből 2 angyal. Hidd el hogy nem csak a nevelésen múlik hogy milyen egy gyerek! Észre vetted hogy ez a problémás gyerekek oldal? Tudod vannak ilyenek!

2012. dec. 19. 18:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!