Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis gondozónőknek illik...

Bölcsis gondozónőknek illik adni vmit Karácsonyra? Állami bölcsi, nincs közös ajándék más szülőkkel.

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam, most az Oviban is. 1 bonbon, 1 tea, 1 kávé. Ugyan ezt kapja a két gondozónő, és a dadus.

Megérdemlik, a gyerekkel nagyon sokat foglalkoznak!

2012. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is arról van szó, hogy nem érdemlik meg, csak nem szeretnék én lenni a seg*nyalós anyuka, ha nem szokás amúgy adni semmit. :) Kisfim csak délig van mindennap, de szépen foglalkoznak vele.
2012. dec. 17. 10:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyém már ovis, mi viszünk 1-1 bonbont az óvónőknek meg a dadusnak. Szerintem megérdemlik, jól bánnak a gyerekkel, még soha nem volt semmi problémám velük.
2012. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztalom, sokan visznek! Délben megyek én is a gyerekért, és tavaly, tavaly előtt is láttam hogy volt ott az asztalukon jó pár csomag!!!
2012. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam már ovis, mi együtt készítettünk karácsonyfadíszt amellé még veszünk egy-egy tábla csokit vagy egy-egy doboz teát.
2012. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor én is ezt teszem! :)
2012. dec. 17. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:
mi nagyon szeretjük az egyik dadust, tényleg szereti a gyerekeket, nagyon jó fej volt egész évben velünk. Én megkérdeztem tőle minek örülne, mert nem szerettem volna olyannal kedveskedni neki, aminek esetleg nem örült volna annyira, ő megmondta hogy nem kávézik, nem iszik és elmondta minek tudna örülni. Azt kapott. Úgy gondolom, hogy ez volt a legkevesebb, amivel az egész évi áldozatos munkáját megköszönhettük.
2012. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is állami bölcsibe jár, nincs csoportpénz, nincs a gondozónőknek közös ajándék. Egy-két anyukával beszélgettem, van aki ad, van aki nem. Én úgy döntöttem, hogy a fiam adni fog csütörtökön mindkét gondozónőnek, de csak egy apróságot. Pont ma vettem meg. Egy-egy narancsos-fahéjas illatgyertyát kapnak majd (600 Ft volt darabja). Figyeltem arra, hogy teljesen egyforma legyen az ajándék, és nem túl nagy értékben adok, mert szerintem jelen esetben kiemelten igaz, hogy a gesztus fontosabb.
2012. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!