Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 8 éves kislányom még elég...

8 éves kislányom még elég gyakran játszik elég furcsa például: négykézláb csahol, mint egy kutya v. nyerít mint egy ló. Mi ez? Másodikba megy . Nagyon kétsége vagyok esve. Kérem ha valaki tud segítsen . Brigi34

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsen smemi baja..emlékszek gyerekkoromban gyakran játszottunk a tesóimmal kutyásat,én is csaholtam 6-8 évesen otthon a padlószönyegen ,sőt ,sok más már felnött szemmel debilnek mondható játékot is játszottam,mégis normális ember lett belőlem:-) (remélem)
2009. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
8 evesen meg teljesen normalis, en mondjuk nem csaholtam, de egyeb allatsagokat csinaltam, meg nagyjabol akkortajt lett egy kepzelt kutyam is :)
2009. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne baj, ha nyolc évesen nem játszana. Mégis, mit csináljon egy nyolc éves????? Ez teljesen normális.
2009. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
34%
te hülye vagy 12 éves korig normálisak az ilyen fajta megnyilvánulások sőt inkább játszana vele ahelyett hogy fasságokat irogat
2009. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
9-10 éves lányok is játszanak még így,semmi gond:) Pl.: az én 9 éves lányom is a tesójával, ilyesmi az egyik kedvenc játékuk.
2009. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az fiam 10 éves és elég sokáig játszott ő is hasonlókat. Néha engem is zavart, de aztán belenyugodtam. Teljesen normális, most meg már a kicsi játszik ilyeneket.
2009. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek pszichésen jobban tudnak azonosulni az állatokkal játék közben. Ez nem azt jelenti ,hogy az életben is, de nem hiába szól a legtöbb mese állatokról. Nekik ez jobban , ezért is ragadják meg jobban ezek a karakterek. Nyugodj meg ,ha nem durva, egyáltalán nincs baj. Az iskolákban sokan játszanak ilyeneket.
2009. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Mindenkinek nagyin köszönöm a választ . Sokat segítettetek.

2009. aug. 25. 10:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódnod ez tök normális,a játék és a személyiség fejlődésének része,próbálgatása ez:D


Én régen mindig azt játszottam,hogy selló vagyok és összekötöztem a lábam a bokámnál,majd váltás és kiszetem a bundabélést a csizmámból és eszkimó lettem:DSőt volt,hogy eljátszottam egy mesét magambanXD

2009. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
10 éves koromban 4-5 hasonló korú gyerekkel egy egész balatoni nyaralást ugattunk "végig" egy pingpong asztal tetején! Mindegyikünk különféle fajtájú kutya volt. (És mindegyikünk teljesen normális, sőt magas végzettségű, több diplomás ember lett.)
2009. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!