Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttál furcsa kutya nevelési...

Láttál furcsa kutya nevelési módszereket?

Figyelt kérdés

Én múltkor mikor valaki behívta a kutyáját, mert kiszökött, és rácsapott a kutyára, mert hogy nem szabad elmenni. Egy kutya meg pont úgy érti, hogy ha szót fogadok kikapok...

És mikor ugat a kutya, és ordítanak vele, fogd már be, k*ssolj már! A kutya, meg mintha nem is szóltak volna rá.

Láttál már te is érdekes, sakátos kutya nevelési módszereket?


2011. márc. 7. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát láttam már sok hasonlót mint te.De nekem az e legdurvább mikor valaki a kicsi fifikutyájánál édesnek tartja mikor fűre-fára ugat a kutya , és még azzal tetézik hogy biztatják is azt a szerencsétlen kutyát, és végeredményként kap egy idegbeteg kutyát aki mindenre ugat....
2011. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak olvastam egy olyat, hogy a kutya tanításánál mindig legyen korbács a kezünkben, mert a kutya megszégyenülést fog mutatni. ez egy 14-beli háztartáskönyvben volt... Szegény ebek!
2011. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát :$ nekem ha nagyon nem fogad szót bármit csinálok akkor fel fújok egy lufit és egyszerűen abba hagyja amit csinált és elmegy lepihenni. :S hát elég fura de ez van... legalább beválik
2011. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Láttam. Mikor kb 12 éves voltam, láttam egy embert az utcán, elszökött a kutyája, és szomszéd előtt kapta el, ásóval ütötte, hol a nyelével, hol az ásó részével. Én meg ordítottam, mint a hülye, apám szólt az emberre, hogy hagyja már, mert csóri kutya, meg csóri gyerek is sokkot kapott már. A kutyát el kellett altatni, mert eltörte a lábát, és az orrát, az a r.ohadék. A kutya bebújt egy autó alá, onnan szedték ki szegényt.
2011. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xnorkax ***** válasza:
76%
Az unokatesóméknál (akik igen visszamaradottak kutya témában, de nekik aztán ne merjen senki se szólni -.-") mindig volt egy ilyen "nevelőpálca", amivel már 6 hetes korától (igen, a "gyönyörű" 10.000 ftos "németjuhászukat" annyi idősen hozták el a "tenyésztőtől") azzal nevelgették... Meg lehet nézni, milyen kutya lett belőle... -.-" Egy idegroncs az a kutya komolyan.
2011. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!