Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Idegrendszeri éretlenség,...

Idegrendszeri éretlenség, minden esetben autizmust jelent?

Figyelt kérdés

vagy esetleg figyelemzavart, magatartászavart, hiperaktivitást? azt mondták éretlenség, de nagyon gyors és látványos a fejlődés, szerintem tuti nem autista csak figyelemzavaros 3 éves amúgy

köszönöm mindenkinek


2013. jan. 7. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem jeleneti, hogy autista, ill. autisztikus legyen az idegrendszerileg éretlen gyerek.

Kicsi korban talán nagyobb az "átfedés", ezért jöhet szóba ilyenkor is az autizmus.

3 évesen a lányomnál is előkerült, hogy vannak autisztikus vonásai, ill. Asperger szindróma gyanús, de ahogy telik az idő és érik az idegrendszere, szerintem egyre kevesebb az ilyen tünete. És rá aztán tényleg igaz, hogy figyelemzavaros.

2013. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszod, neki 2 évesen nagyon sok tünete volt aztán elkezdtük a TSMT, HRG terápiát na azóta mintha nem is ő lenne, akkor a változás hála Istennek:) de a figyelemzavar necces azért - köszi még1x
2013. jan. 7. 22:12
 3/3 anonim válasza:

Szia kerdezo.

Megkerdezhetem hogy azota mi lett a gyermekeddel?

Mi ugyanilyen cipobem jarunk most.

Nagyon koszonom

2017. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!