Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Budapesten X. ker környékén...

Budapesten X. ker környékén hol találok TSMT tornát 2,5 évessel mennék, illetve felmérést, hogy egyáltalán van-e rá szükség? Vagy házhoz jönnek?

Figyelt kérdés

A védőnőt kérdeztem, de csak 3 év felett foglalkoznak vele, viszont én el akarom vinni vhová, mert sztem minél előbb annál jobb, és ártani meg nem ártok ezzel...

köszi


2013. jan. 10. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A TSMT-t már kisebb korban is csinálják.. Mi is csináljuk 2,5 éves fiammal ,de mi vidékiek vagyunk . Én a BHRG-ről tudom,hogy nagyon jók budapesten a 3. kerületben vannak. Heti egyszer járunk mi és a többi napon itthon csináljuk a feladatokat. Nagyon hasznosnak tartom hamar hoz eredményeket :)
2013. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia

én is a BHRG alapítványt tudom javasolni , mi is oda járunk 2 éves kora óta!! Pesten a legjobbak!!

2013. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :-)
2013. jan. 10. 21:39
 4/6 A kérdező kommentje:

sziasztok, megnéztem a honlapjukat, és hát izé, elég borsosak az árak...

hogy van ez? Van egy állapotfelmérés, ami 12.000, és ha kell vmi fejlesztés, akkor az mennyi, vagy hogy???

nektek mi volt, mióta jártok oda?? Mennyiket fizettek?


köszi

2013. jan. 11. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! nálunk úgy volt hogy az első állapotfelmérés volt 10000, és heti 1szer megyünk az 3000forint. Tudom elég borsósnak hangzik ,de az eredmények szerintem igazolják.. Úgy tudom (de ebben nem vagyok biztos),hogy ha koraifejlesztőn keresztül mennek akkor az ingyenes. De ennek utána kéne nézni....
2013. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

NAgyon köszönöm, akkor megpróbálom felvenni a kapcsolatot a koraival...hátha.

Persze, ha kell fizetek, mert ez bármit megér, csak eléggé odavágna minket sajnos..:-/

2013. jan. 12. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!