Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tehetnék, folyamatosan...

Mit tehetnék, folyamatosan hazudik a lányom? Most meg már lopási ügybe is keveredett! Persze, senki sem hitte el, hogy találta a pénzt, mivel folyton hazudik!

Figyelt kérdés
9 éves és egyetlen szavát sem lehet elhinni! Bármilyen jelentéktelen dologról legyen is szó, mindenről hazudik. Egyik szavával üti a másikat! Rettenetesen bosszant! Már mindent megpróbáltam! Elmagyaráztam, hogy ez rossz! Kértem, ne hazudjon! Megdícsértem, ha igazat mondott! De csak hazudik! Ha megkérdezem, miért hazudik, olyanokat válaszol, hogy mert nagyon szeretett volna ezt vagy azt és tudja, hogy nem engedném, így inkább letagadja, hazudik. Vagy azt mondja, hogy félt elmondani az igazat, pedig sosem bántjuk! Hiába mondom, hogy a hazugsággal csak ront a helyzeten! Pénz tűnt el a suliban, ő "megtalálta" egy részét, de persze senki sem hiszi el! Mit lehet tenni????
2013. márc. 18. 17:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Most akkor 2 pszichológushoz vagy 2 pszichiáterhez vitted? A kettő nem ugyanaz!
2013. márc. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!