Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szomszédom, folyamatosan...

A szomszédom, folyamatosan leku. és közli, hogy álljak ki a főútra mert oda való vagyok. Most már megelégeltem és becsületsértésért följelentem. Az a gond, hogy akkor mondja amikor senki nem hallja, így tanúm nincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld a mobiloddal rögzíteni.
2010. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
tökmind1, nm fog kapni semmit, talán kimennek hozzá beszélgetni vagy valami, de sok mindent nem fognak tenni.
2010. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Becsületsértés akkor történik, amikor nyilvánosság előtt k.rváznak le. Ez így nem bűncselekmény. Ezzel az erővel a kamionosok is állandóan polgári vagy büntető eljárást indíthatnának egymás ellen...


Ezeket nézegesd át egy kicsit!


[link]

[link]

2010. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
menj oda es pofozd fel azt a bunkó f*szkalapot,vagy magassarkuval rugd tökön. ha egyiksem megvalosithato, neveltesd meg valami fiu baratoddal,vagy pasiddal,esetleg egy masik szomszeddal akivel joban vagy. mindenesetre a rendorok lof*szt sem tudnak csinalni,szoval ne hagyd magad!
2010. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne verd meg, mert azért inkább téged büntetnek meg, mert azt bizonyíthatja is, meg stb....


Inkább bosszantsátok folyamatosan! Férjed (pasid) este 11 után, kezdjen flexel acélt vágni az ablaka alatt vagy teraszon bömböltesd a rádiót. Sokkal nagyobb kicseszés vele... xDD

2010. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
47%
jaja bömböltesd a radiot a teraszon..omfg ez milyen gyerekes mar...normalisan csongess be hozza,es mondd el neki hogy neked ez rosszu lesik stb,ha megint azt mondja hogy k*rva,akkor szet kell rugdosni,es amikor mar a foldon kapalozik,és beleharap a patkába,akkol kell a tarkojába rugni.
2010. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ha akkor kurv@z le mikor senki nem hallja, odatipegnék és úgy szájba raknám, hogy csak lesne, mivel úgysem látja senki :D aztán bizonygassa ő hogy te intézted el.

Biztos elgondolkodna legközelebb beszóljon-e.

Addig fogja csinálni míg egyszer tényleg valami komoly következménye nem lesz. A rendőrség sem tud mit tenni sajnos, megtapasztaltam 10 évig pereskedtünk szomszédunkkal.

Hajrá :D és ég jól is fog esni :)

28/N

2010. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A vitaindítódból nem derült ki, hogy a szomszéd férfi-e ? Én most azt feltételezem, hogy férfi. Azt gondolom az előttem szólóknak igaza van, kevés hatékony jogi lépésre van lehetőséged.


Egyébként azt hiszem, (ha valóban férfi a szomszédod) nem véletlenül alakult ki nála ez a "nőutálat", talán valamilyen kisebb rendűségi komplexusa van a hölgyekkel szemben. Ennek kiváltó oka valamilyen kudarcélmény lehet, akár a rossz, vagy már nem létező szexuális élete, vagy akár csak a tartós sikertelenség a nőknél, szóval ilyesmire gondolok.


Feltételezve azt, hogy a "diagnózisom" helyes, azt gondolom, ha egyszer úgy találkoztok, hogy lelkileg fel vagy készülve, kicsit viccesen, vagy könnyedén mondd oda neki, hogy most már elmész vele egy pszichoterapeutához, hogy az felfedje a komplexusait, ami a nőkkel szembeni ellenérzéseit motiválja, és gyógyírt találjon a lelkének.


Tudom, amit én ajánlok az nem radikális megoldás, viszont az járt a fejemben, hogy a problémádra tartós és megnyugtató megoldást találjak.


A folyamatos konfrontációt - ki bírja tovább alapon - nem tartom jónak, mivel úgymond az ártalom nem nézi, hogy ki melyik oldalon áll, azaz aki folyamatosan stresszeli a másik felet, az bizony maga is részesül az ártalomból.


Azt hiszem, a fenti lépéseddel jelzed azt a szomszédodnak, hogy teljesen tisztában vagy azzal, neki komplexusa van, legközelebb már - ha kíváncsi rá - azt is megmondod neki, hogy ezt mi okozza. Szerintem ezek után el is szégyellheti magát, hogy beletrafáltál a komplexusa létezésébe, és visszakozni fog.

2010. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

előttem szóló!

próbáljatok már elképzelni egy törékeny nőt, meg egy erős pasit, akit esetleg a pia is bátorít.


Nehogy már lalkigyakorlatot tart neki!!!

vagy veresd meg, de úgy, hogy ne felejtse, ha nincsenek ilyen barátaid, akkor meg próbáld a hivatalos utat. és is hasonló cipőben ezen rágódom ...

2010. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a flex meg a rádió simán birtokháborítás, amiben Ti lennétek a hunyók !!!!
2010. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!