Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kényes p*csát csináltak az 5...

Kényes p*csát csináltak az 5 éves lányomból. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy szülés előtt 2 hetet bent kellett lennem szülés előtt a kórházba, addig anyós vigyázott a lányomra. Mire hazaértünk a kisöcsivel a kórházból, úgy viselkedett mint egy hercegnő és sajnos nem tudom visszaváltoztatni. Nem ilyen volt amikor én elmentem hazulról. Egész nap nyávog, üt, azt hiszi ő parancsolgathat. Anyós mindig is elkényeztette, na de ezt már túlzásnak tartom. 2 hete vagyok már itthon, de nem változott semmi sem a helyzet.
2013. máj. 26. 15:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beszélni vele, mintha ,,nagy" lány lenne. Én is közöltem a lányommal, hogy attól, hogy lett egy kis testvére még nem változott meg minden és jó lesz, ha összekapja magát és visszaváltozik azzá aki volt, különben nem leszünk jóban.. aztán mintegy varázsütésre minden visszaváltozott..

Előtte próbáltuk abajgatni, ahogy fentebb javasolták, de nálunk ebből azt a következtetést vonhatta le, hogy tényleg gáz lehet, ha így körül zsongja mindenki. Kitartást neked!

2013. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 princessluna33 ***** válasza:
meg kell vele értetni hogy most a baba az új a családban tehát ő a fontosabb ezért egy pár évig a baba körül kell forogni a világnak. én nem a nagytesó körül mert a baba több törődést érdemel mint ő.
2013. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Miért érdemelne több törődést?
2013. jún. 11. 11:39
 14/17 anonim ***** válasza:
Te asztán az anyák gyöngye vagy minek szül az ilyen pláne kettöt.
2013. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
anyád jól van?
2013. jún. 11. 20:27
 16/17 princessluna33 ***** válasza:

hát jó a nagymamát se engedem többé a gép elé

mert ezt is ő találta ki és írta ide.

ugyanis ő gondolja így... nem én!!

mikor megyünk hozzá és ott van a másik unoka

akkor az enyémet le se tojja!!

meg velem is csinálta régen mikor a férjem udvarolt

nekem!! szóval bocsi!! mindenért!!! amúgy nálunk lét kis tesó(ikrek)van és lányom ugrált örömében mikor meglátta őket!! neki nem volt ilyen dackorszaka...

2013. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem neked írtam egyébként hanem a 14nek.
2013. jún. 12. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!