Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraftol miért...

A World of Warcraftol miért bolondulnak meg az emberek így?

Figyelt kérdés

pl ez a gyerek teljesen kifordult magából 01:09 környékén miért dugja a s*ggébe a távirányítót? Aki a wowwal játszik az b*zi is lesz vagy mi? :D http://www.youtube.com/watch?v=HbjUMrrcjfY vagy ez simán szánalmas az anyjával osztja meg a játékélményt mert nincs barátja... sajnálom szerencsétlent http://www.youtube.com/watch?v=pOFavylM90A


Én soha nem játszottam a WOWal nem is tervezem, de volt már hogy kitörlődött vmi fontos mentés szerepjátékból de engem nem akasztott ki... zavaros ez a lícs kinges történet is...


ja és kérem a WOW rajongókat, hagy ha nem tudnak normális hangnembe írni akkor, ne is tegyék meg. Sajnos volt már tapasztalatom velük, egyszerűen nem tud normálisan beszélni az emberrel a többség.



2012. júl. 4. 14:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Én szoktam WoW-ozni, de még nem dugtam távkapcsot a sggmbe. És nem az anyámmal szoktam felvenni ahogy játszok, hanem apámmal :D Na jó nem csak vicceltem :D


Amúgy ilyen bolondok nem csak a WoW-ba vannak. Van aki a monitorját veri szét COD-ozás közbe, van aki a haverját veri meg, mert szétlőtte a fejét Battlefield-be. Olyan is van, hogy valaki annyit Diablo 3-zott, hogy belehalt.


De szerintem a választ te is tudod, egyszerűen alaból nem normálisak. Idegbetegek, vagy nem törődik velük az anyjuk fene tudja. Vagy függők, ilyenek a drogosok is ha nem lesz kábítószerük agresszívvá válnak. Aki meg az anyjával veszi fel ahogy játszik, egy antiszociális nyámnyila fsztarisznya.


A lényeg, hogy nem a WoW-tól bolondulnak meg ezek, mert ha nem attól akkor majd mástól fog, hanem már benne van a génjükbe, így születtek.

2012. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát erről lehet beszélni egész sokat de végül mindig oda jutok h az ő élete én meg lesz@rom mit tesz vele.

Én nem WOW-tam de más MMORPG s RPG játékkal volt dolgom. A videón is látható emberkék azon nőnek fel ott van előtte éjjel nappal,persze ez nem kötelezően jelenti h más nem lehet.Én napi 2-3 órát csesztem el ilyenekkel aztán rájöttem h vannak fontosabb dolgok is és ráhagytam .

Azért lesznek idegesek mert pl egy 90-es acc-ot összehozni

nem kis munka főleg ha fel is van fejlesztve.

Ez olyan nekik mintha pl.:te sütnél egy szép tortát dolgoznál rajta nagyon sokat aztán kimennél a fürdőszobába kezet mosni és mire visszajönnél le lenne vágva a földre és össze lenne taposva. Lehet h ekkor te is ideges lennél.

Na kb ezt élik át azok az emberek is :D

Senkinek sem ajánlom az MMORPG ÉS RPG játékokat mert igen nagy függőséget okoznak,csak azok az embereknek akik tudják hol a határ.

2012. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Csiß ***** válasza:
Ez nem wow függő dolog :) Ha keresel a neten akkor találsz vagy 1 millió olyan videót ahol css / ut / quake / insert random game here /stb játéktól zuhannak meg és örjöngenek :P
2012. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

a taviranyitos video kamu, az anyukasnal meg letezik par szerencsetlen, de ennyi

nagy baromsag azt hinni hogy csak a wowtol lesz ilyen az ember,

2012. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Csiß ***** válasza:
na mire megírtam ketten is leírták csak hosszabban xD
2012. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Mind a kettő kamu akik az internetes szereplésre vágytak csak. Az első gyerek egy időben (pár éve) elég nagy "szenzáció" lett ezzel. Csináltak egy sorozatot hát az öccsével. TV interjúkat kapott...stb.


A gyerek az anyával akár lehetne valódi is, de szerintem ő is csak "előad" valamit. A dolog ott bukik el, hogy nagyon erőltetetten csinálja. A weben olyan igazán nem lehetsz biztos semmiben szóval mind mondtam akár lehet valódi is.

Szerintem csak szintén websztárságra vágyott valaki.


Mondjuk mind a kettő vicces a maga nemében.

2012. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én is sokat WoW-zok meg sok más MMORPG-n meg FPS-n meg Minecrafton is játszok,szóval nagy gamer vagyok de NEM KOCKA! Sose idegelném fel magam egy játékon ennyire...CSS-be is ha állandóan leölnek és bénán játszok inkább kilépek és mással játszok addig.

Amúgy nem csak magyarok őrülnek meg ennyire.

Ebben a videóba az idegbeteg amerika CoD függőket láthatjuk... http://www.youtube.com/watch?v=o-zf5MZ2Nhw&feature=my_favori..

2012. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tudod vannak pénzes versenyek meg fizetnek tesztelésért meg ilyenek.Elárulnám csak az emberek 1%ilyen fanatikus és azért játszanak az emberek napi 5 órát mert érdekes játék és akkor se fejlődnek hanem pl vannak csomóan akik messze laknak egymástol és így hülyülnek meg beszélnek.Olcsób mint napi 5 óra telefon és akkor még csak 1 ember volt meg.Ha tenekem ilyen twitter meg ezekkel jösz akkor elárulnám ezek olyan ratyik hogy megalkotni is hülyeség volt mint ols a face.Nekem nincs is profilom.
2012. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Meg ezeket az accokat el lehet adni szóval munka után mégszorakozol és dolgozol eggyaránt.
2012. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Meg te nem lennél ideges ha amibe bele fecöltél akár egy órát is azt tönkre teszik?
2012. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!