Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért teszi ezt a bátyám?

Miért teszi ezt a bátyám?

Figyelt kérdés

Hazajön, meglát egy köpésnyomnak látszó valamit a földön, és komolyan elkezd azzal baszkurálni, hogy miért nem takarítom fel, amit oda köptem... (?!) mindennel, amivel tud, piszkálja a másikat.


Mindketten a szüleinknél élünk, ő 40 én 19/f vagyok.


Wc-zés után ott hagyja maga után a xarjának a darabjait... a wc-ben. Nem rak papírt sem, ha meg szól érte az anyja/apja/testvérei (én is), akkor csak mondja a magáét, mint valami autista. Leginkább egy szót/mondatot szokott nyomatni megállás nélkül. Közben meg bambul a másikra, mint valami ronda flegma kiskacsa. Nagyon gáz... :DDDDDDd


És 40 éves... rohadtul nincs ötletünk, miért ilyen fogyatékos. Pszichopata lenne? Az igaz, hogy elég veszélyes teremtmény tud lenni. Vagy csak pán péter szindrómája lenne? Pénze van, mint szemét, mégis itt lakik. És közel sem ez az első és egyetlen ilyen baromsága.



2012. aug. 30. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Nemrég meg rákapott Joker-re a Dark Knightból... (2008) és kezd úgy viselkedni, mint ő. Bizonyos személyiségjegyeket átvett onnan. Azt hiszi, ettől raj/kemény? Ismerőse alig, egész nap gépe előtt ül. Depressziós?
2012. aug. 30. 20:11
 2/4 anonim válasza:
Szerintem személyiségzavarral küszködik. Van munkahelye? Ha igen mit dolgozik?
2012. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok, most volt nemrég egy csákó, aki bement a moziba lövöldözni, sé azt mondta ő Joker..
2012. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Belinkeljem megint az összes kérdést amit ezzel kapcsolatban kitettél és amikből kierült hogy te vagy a fogyatékos? + Örülnék ha a moderátorok kitiltanának már innen, mert azon kívül hogy baromságokat írsz az összes kérdéshez amihez 'pszichopata' kulcsszó van megadva, és hogy a (nemlétező?) bátyáddal kapcsolatban írsz ki kérdéseket - amikhez meg aztán semmi köze a 'pszichopata' kulcsszónak - szerintem mást nem nagyon csinálsz ezen az oldalon.
2012. aug. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!