Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az idöjárás hatással van a...

Az idöjárás hatással van a gyerek viselkedésére?

Figyelt kérdés
A lányom 3és fél éves elmult.Az elmult npokban nem akar nagyon enni.Inni szerencsére iszik bár nem sokat.Van kköze z idöváltozáshoz annak hogy nem iszik?Enni is nem mindent eszik meg pl csináltam paradicsomos husgombocot azt frissibe nem ette meg nem kellett neki másnap meg megette.lehetséges hogy azt hitte fözeléket kap mert elötte való nap meg lencse fözelék volt?A viselkedése is elég fura mindenért hisztizik ha valamit nem lehet neki és ráverek a kezére hisztizik.Mit tegyek lehetséges hogy most van igazán a dackorban?
2013. jún. 27. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy mi felnőttek, úgy a gyerekek is érzékenyek az időre, szerintem. Nekem napok óta görcsöl a fejem, mióta ez a borús, szeles idő van, kisfiam már 6 hetesen utálta a szelet. Most 4 éves és ő is meg van zakkanva olykor napközben. Bár ő beteg is és itthon vagyunk, de amúgy is akaratos kissrác.
2013. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem őket is megviseli ez a hirtelen jött hőmérsékletváltozás. Amíg nagy meleg volt, a fiam alig evett valamit. Most, hogy borús az idő, rengeteget alszik (én is bármikor tudnék). Az meg, hogy egyik pillanatról a másikra 10 fokot hűl a hőmérséklet, szintén megterheli a szervezetet. Mindenkiét.
2013. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lányom ma tiszta hiszti volt ,ma olya'n napja volt hogy mindegy mit csináltunk akor is hisztizet ,vajas kiflit kért kapot ,akor azért hisztizet hogy miért nem sajtos na akor elküldtük aludni aludt 1 órát jobb lett most este is hisztizet ,elüldtem aludni .
2013. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is meg van vadulva (ősszel tölti a hármat).

Ráadásul egy hónapja nullszadidős vagyok, nem alszik délutánonként. Este is max kilenc után, de hajnalban már viridül.

Enni eszik, de válogat, ami nem szokása. Csak a tojást tolja.

2013. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért, rád nincs? Hát, akkor rájuk is, persze.
2013. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!