Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van valakinek tapasztalata...

Anita.66 kérdése:

Van valakinek tapasztalata PERIVENTRIKULARIS LEUKOMALACIOval?

Figyelt kérdés
Sziasztok Van koztetek olyan anyuka akinek a gyermekenek aPVL t diagnosztizalztak?10honapos a lanyom es neki 5hetis koraban vettek eszre,nem csinal semmit csak fekszik a hatan,es ha hasra van forditva visszafordul a hatara,a fejet nagyon nehezen tartja kb csak egy percig es ennyi,semmi tobb,kerlek valaki segitsen.
2013. okt. 30. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nem vagyok érintett, de azért írok,ha nem gond!

Ezt tulajdonképpen születéskori oxigénhiány okozta?

Hova jártok fejlesztésre?

2013. nov. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A PVL lehet ket fajta ,keletkezhet szuleteskor oxigenhiany miatt,es az utana kovetkezo 1honapban ugyszinten oxigenhiany miatt,de ez alltalaban koraszulotteknel van,az en lanyom koraszulott 31 ik hetre szuletett es neki a 4ik heten keletkezett de sajnos nem tudjuk mitol,jarunk Vojta tornara heti ketszer,es gyorbe jarunk a gezenguz alapitvanyba ahol aktiv tornat tanul.Sajnos itt nalunk Szlovakian nincs lehetoseg masra,gyort is mi magunktol kerestuk meg.
2013. nov. 1. 12:07
 3/5 A kérdező kommentje:
De szerintem ez tabu tema,mert szinte sehol semmijen forumon nem kapok valaszt.Pedig errol beszelni kell.
2013. nov. 1. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én válaszoltam!

Ezt a fórumot láttad? Itt van olyan, akinek a gyereke szintén ezzel küzd! Próbálj meg regisztrálni és felvenni velük a kapcsolatot!

Hú, hát nem lehet egyszerű így,hogy kint alig van fejlesztés.

Mert ugye itt Magyarországon sokat számít a Dévény és a Pető módszer.

Egyébként mit mondtak nektek? Mármint mennyire súlyos a lányod esete? A vojtán kívül semmilyen más fejlesztés nincs?

2013. nov. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen,vojtan kivul mas nincs de mi hordjuk ot gyorbe a gezenguz alapitvanyba fejlesztesre,ezt persze sajat magunktol.
2013. nov. 4. 09:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!