Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kamasz lány fiú akar lenni,...

Kamasz lány fiú akar lenni, hogy lehet lebeszélni róla?

Figyelt kérdés

Egy ismerős lány, eléggé fiús, de nagyon szép arca van, csak nemrég ismertem meg, régóta fejébe vette, hogy ő fiú akar lenni, és női testben van.

Már el is kezdett beszerezni mindenféle férfi nemi hormont, amitől átalakulhat elég rendesen, majd utána tervezi a "végső átalakítást" is műtéttel.

Annyit tudok, hogy az anyja nagyon erősen lányos ruhákra akarta rászoktatni, szoknyákba járatta, stb...nagyon örült, hogy lánya lett.

Nem lehet, csak emiatt akarja ezt az egészet?

Egy jó pszichológus tudna hatni rá?

Már elkezdte ezt a hormon szedést, bármit mondtam neki, nem hallgat rám.

A lányokhoz vonzódik, van egy lány párja is már.

Amúgy csak azért fiús, mert fiús haja van, olyan ruhákba jár. De kedves, nőies hangja van, és nagyon szép lány lenne. Kár érte nagyon.

Ha lehet, érettebb emberek hozzászólását kérném.



2013. dec. 12. 05:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem néztem, de próbáltam olyan helyre tenni a kérdést, ahol kerülöm a tizenévesek poénkodásait, de jó helyre írtam, most néztem, itt nincs ilyesmi. Köszönöm.
2013. dec. 12. 05:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lebeszélni nem lehet. Ha valoban transznemű, annak mondhatsz bármit, o akkor is ugy érzi, hogy a teste es a lelke nem azonos. Pszichiáterhez kell fordulni, aki megállapítja hogy csak kamaszkori identitás zavara van, vagy valoban rossz testben el.
2013. dec. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen betegseg:( a hormonokat remelem orvos irta neki nem az internetrol eendelte. Ilyen nemi atalakulasnak folyamata van. Aminek az elso lepese egy alapos pszihologiai kivizsgalas.ez utan irnak gyogyszert.

Aztan evek alatt a tobbi lepes is.

Remeljuk hogy nem egy tinikori "divat transzsexualis" mert akkor nagyon nagyon megszivja ha amikor eszebe jut hogy o megis lany.

Szoval annak kerdezz eloszor utana nala hogy a gyogyszerei honnan vannak!!!!

2013. dec. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Biztos forrásból szerezte be, gyógyszertári férfi nemi hormon. Ez 100%

17 éves, még nem kezdhetné el, már megnézte az összes külföldi fórumot, ott már tizen-páréves korban elkezdik, mert úgy a leghatásosabb. Itthon evvel nem foglalkoznak. Van rá egy hülye törvény, ami nagyon nem kedvez az ilyen "betegeknek"

Volt már pszichiáternél, de nem tudom mit mondtak neki.

Meg hát kérdés, milyennél volt, ha folytatni akarja, nem biztos, hogy a legjobb volt.

Attól tartok én is, ez csak valami "divat-transzexualitás" ebben a korban keresik a kamaszok magukat, hová tartoznak, csak őt rosszul befolyásolják a tényezők. Sajnos egyedül vagyok evvel a problémával, nem tudom, mit kellene tenni.

2013. dec. 12. 06:24
 5/7 A kérdező kommentje:
nem kezdhetné el hivatalosan, az itthoni törvények szerint.
2013. dec. 12. 06:25
 6/7 Satanael válasza:
14%

Üdv! Ezt hívják Hormonzavarnak


Talán el kellene vele részletesen beszélgetni hogy ő lánynak született nem változtathat ezen!


Vagy próbáljatok meg elmenni egy pszihológushoz!

Azokat a hormon tablettákat meg gyorsan tüntessétek el előle!


Lánynak született így természetes helyetekben tuti nem engedném hogy ilyeneket csináljon pl hormon tabletták meg h fiu akar lenni

Akkor ha nincs más és pszihológus vagy pszihiáter sem hat rá


vegyetek női hormonokat és tegyétek beele a férfi hormon dobozba :D ő szedni fogja abban a tudatban h férfi hormonokat eszik


Lehet hogy kicsit alattomos és g_ci módszer ez de legalább hatékony :D

2013. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Nincs olyan , hogy divattranszexuális.
2013. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!