Noisy23 kérdése:

Hogy segithetek?

Figyelt kérdés
van egy 1honapos kisfiam es eleg nehezere esik a "nagydolgozas" es a pukizas,szokaig probalkozik (sokszor akar orakig is) mig sikerul vmi. A kerdesem, h ez ebben a korban normalis v el kene vinnem dokihoz...? 1. baba szoval nincs tapasztalatom,nem tudom mit kene tennem. valakinek hasonlo tapasztalat?otlet? elore is koszi a valaszokat. Linda
2014. jan. 8. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy szélcsövet.
2014. jan. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Laevolac szirupot is megprobalhatod, bar nezz utana milyen kortol ajanlott.

Meg a kicsit cukros kamillateat szoktak ajanlani ilyenkorban.

Illetve, ha a szelcso se jon be, akkor a homerozest.

Sokan utobbira azt mondjak, hogy hozzaszokhat. A lanyomnal majdnem harom honapig kellett csinalni, merf mas nem jott be. 2.5eves es nem szokott hozza egyaltalan.


De kerdezd meg a vedonodet, hogy mit javasol.

2014. jan. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Infacol elvileg arra jó, hogy a sok kis pukiból egy nagyot csinál és azt könnyebben ki tudja nyomni, nálunk segített. A nagydolgozásra viszont nem tudom hogyan hat.

Szerintem a legtöbb baba szenved ezzel az elején, én ezért külön nem vinném dokihoz. Státuszon viszont mindenképpen mondanám neki vagy a védőnőnek, oda úgyis kell járni, ők meg profik a témában :)

2014. jan. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fektesd hanyatt amikor erőlködik, és a talpánál egy kicsit emeld és nyomd vissza a lábacskáját, hogy a combja töve rásimuljon a pocakra.De csak nagyon enyhén! Néha elég a lábszárát alulról megtámasztani. Ez a pici plusz nyomás segíthet. Amúgy semmi baj, ezt is meg kell tanulni, ugyanis két izomnak kell egymás után elentétesen mozdulnia. Ez még bonyolult ilyen pici korban. Légy nyugodt,idővel menni fog.
2014. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szoptatsz, vagy tapszeres? Ha tapszeres, probalj mast, ha szoptatsz, akkor a tej "minosege" miatt van. Lehet, hogy tul zsiros a tejed. A vedonotol kerj tanacsot.
2014. jan. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!