Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak, ha a 2 éves...

Mit csináljak, ha a 2 éves kisfiamat nem tudom napközben elaltatni?

Figyelt kérdés
Éjjelt még mindig nem alussza át,így olyan 8-9 körül szokott kelni,ezért 12-13 körül nem tudom elaltatni,nem álmos,mindig felkel az ágyból és mindent csinál csak nem alszik el,de utána meg már olyan fáradt,hogy hisztis egész estig....Ha meg 2 után lerakom,akkor este 10 után nagy nehezen tudom csak elaltatni...Neki még szüksége van alvásra nappal.
2014. febr. 18. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha felkeltenéd mondjuk 6kor?


Az én lányom 2,5 éves, este 8kor alszik el, reggel 6kor kel. Délután 1 körül alszik fél órát.

2014. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj ejjel nagyon sokat fent van,es reggel tovabb alszik,igy piheni ki magat....szuletese ota sosem aludt at 1 ejszakat sem,senki nem tudja miert nyoszorog ,1-2 ora mulva ujra csinalja...:( Ha felebresztem 6- kor akkor tiszta nyugos delelott ...
2014. febr. 18. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:

hát pedig sztem is fel kéne keltsed reggel, mert ez így nem jó se neki, se neked gondolom. Ha kitartó vagy, 1, max. 2 hét alatt átállna. Lehet azért is nem alszik jól, mert kevés neki az éjfél előtti alvása...


Azért is fontos, hogy beálljon erre, mert ha majd megy azoviba, nagyon rossz lesz neki, hogy ott muszáj lefeküdni, és ha nem tud aludni, akkoris ott kell feküdjön, ez kész kín egy ilyen kisgyereknek

2014. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 évesen szerintem ne várd ,hogy felkelés után 3-4 órára már újra aludjon. Én a helyedben fixen 8 körül ébreszteném és 1-1/2 2 körül altatnám.
2014. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy a két alvás között 5, de inkább 6 óra elteljen. Tehat én 6.30- 7 körül keltem a fiam, aztán 12.30-13 körül alvás,alszik 14.30-15-ig, aztán 20- 21 körül alvás. Sajnos, ha nem keltem, akkor a délutáni alvás akár el is marad, és akkor estére már kezelhetetlen.
2014. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én azt se értem miért nem jó ha 2-től alszik és este csak 10kor fekszik le... 9 körül kel és ezen nem akarsz változtatni. akkor fogadd el, hogy nem csak reggel van elcsúszva a napotok és éljetek aszerint.

azért az mégse elvárható egy 2 évestől, hogy ha 9kor felkel akkor már délben feküdjön le, aludjon 3 órát, majd 8kor ismét feküdjön le... valamikor csak ébren is kéne lennie.

2014. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!