Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan adhatom a gyereket...

Hogyan adhatom a gyereket örökbe vagy állami gondozásba?

Figyelt kérdés
A gyerekem most lesz két éves, igazából nem is szerettem volna annak idején de úgy alakult hogy megtartottam. Ahogy egyre nagyobb úgy egyre több a probléma vele, és nem hiszem hogy meg tudnék birkózni a feladattal, sem kedvem sem türelmem nincs hozzá. Hogyan tudnám örökbe vagy állami gondozásba adni?

2014. márc. 10. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg gyámhatóságnál érdeklődj!
2014. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Gyamugynel kellene szolnod, erdeklodnod! Nem akarlak tamadni de leirnad reszletesebben hogy hogyan jutottal erre az elhatarozasra? Ismeretlenul is megszakad a szivem erte, ertetek! Nincs senki a csaladba, rokonsagba aki segitene neked? Pl vki ideiglenesen nevelne meg te atgondolod a dolgaidat? Nem lehet hogy kimerult es depis vagy azert gondolsz ilyeneket?
2014. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát ne haragudj az off-ért, de ezt mégis hogy??? Már két éves, gondolom ragaszkodik hozzád, szeret téged, és csak úgy el akarod dobni? Csak azért mert mondjuk dackorszakban van? Ez nem indok lemondani egy gyerekről, pláne egy ekkoráról, hogy egyre több vele a gond.Teljesen lehűltem ettől a kérdéstől... :(
2014. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyjátok az ítélkezést. Inkább így legyen, mint , hogy a híradóban halljunk újabb kétéves gyerekről :(

Szívem szakad meg nekem is, de ez a kisebbik rossz. Szerető-gondoskodó családba kerül, ahol van hozzá "kedvük". Remélem a kérdező alaposan átgondolta, esetleg beszélt pszichológussal. De legalább a gyereknek jót akar és nem bántja!

2014. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pont hogy jót akarok neki. Nálam nincs jó helyen, nem tudom és nem is fogom tudni megadni neki ami szükséges.
2014. márc. 10. 15:35
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Mielőtt felhúznátok magatokat gondolkodjatok, hogy ezt a kérdést nem csak egy unatkozó tini írta-e ki...mint már olyan sokat. Annyi az ilyen kérdés, ami direkt veszekedést akar szítani....Csak azért gondoltam, mert annyira felháborítóak ebben az esetben a kérdező okai...inkább írta volna, hogy anyagilag nincs rá már lehetőség...vagy mit tudom én...De ez így nagyon gyanús nekem. Értitek.
2014. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek a 6-os válaszolóval.Szerintem is kamu kérdés.
2014. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, bocs a hirtelen kirohanásért, persze biztos jó okod van rá kérdező és lehet, hogy a gyereknek is tényleg így lesz jobb.
2014. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

OFF Az en életemben is volt egy ilyen időszak, amikor megfordult a fejemben, hogy örökbe kellene adni - egyszerűen ugy ereztem, hogy ennyi, nem bírom tovább. Egyedulallo anya voltam, munka nelkul, segítség nelkul, az anyagi es az érzelmi tartalékaim kimerültek. En is feltettem itt ezt a kérdést, a többség el is hordott mindennek, de volt nehány ember, aki megértette a valodi kérdést a szavak mögött. Sok privát üzenetet is kaptam, amik erőt adtak. Felkerestem egy pszichiátert is - kiderült, hogy depressziós is voltam akkoriban - es szépen lassan rendbe jött minden.


On Gyamhivatalt kell felkeresni.

2014. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
És sokan elítélitek az abortuszt..... pedig talán kevesebbet sérül az a sejt, mint a meglévő gyermek, akit képtelen az anyja nevelni, mert nem szereti. ha kamu, ha nem, az anya tuti kivan a gyerekétől, esetleg veri is rendszeresen és ez szégyen és gyalázat. ha ez a helyzet, akkor remélem valaki felnyom a gyámügyön és gyorsan megoldódik a "problémád" kérdező.....
2014. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!