Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kepessegfelmeresre szeretnem...

Kepessegfelmeresre szeretnem vinni a gyermekem. Ajanlanatok jo intezmenyt Budapesten?

Figyelt kérdés

4 eves fiam le van maradva a kortasaihoz kepest. A beszedfejlodese is lassu volt, de azzal mar egesz jol haladunk. A dolgot neheziti, hogy kulfoldon elunk, itt mar bejelentkeztunk kepessegfejlesztesre, de hosszu a varolista, raadasul meg a nyelvet meg nem beszeli (mar erti), igy az ovodaban is lassan haladnak vele. Nem tudjak eldonteni, hogy a nyelv miatt maradt le, vagy mas gond van.

Itthon teszem, amit tudok, de most lenne lehetosegem Budapestre vinni, szeretnek egy anyanyelvu felmerest, hatha igy korrektebb eredmenyt kapunk.


A Gekkot mar megtalaltam, de olvastam jot, rosszat is, egyenlore nem gyozott meg.

Ajanlanatok valamilyen intezmenyt?

A Gekkonak van ugye tobb kirendeltsege, ha mas nincs, akkor azok kozul melyik a jo?

Koszonom elore is!


2014. márc. 13. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A gekko-t én nagyon nem ajánlanám.

Akik szerintem megbízhatóak, az a www.fejlesztohaz.hu

Ismerek ott dolgozó szakembert, így tapasztalatból állítom, hogy igényesek a munkájukra, hozzáértőek, sokféle egyéni és csoportos terápiájuk van, számtalan különböző probléma esetén tudnak szakszerűen segíteni.


(és nem is olyan elvakultan drága, mint a gekko :)

Most nyílt Rákospalotán is tagegységük, egyébként Újbudán vannak, nézd meg a neten.

2014. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha mégis a Gekko mellett döntesz, az óbudai játszóházat ajánlanám, nagyon jó, tapasztalt szakemberek vannak ott.

A Gekkoval szerintem a legnagyobb baj az hogy teljesen rosszul van pozicionálva az ára, de a szakmai munka nem rossz azért (dolgoztam ott de már nem vagyok érdekelt).

2014. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is kulfoldon elunk,legutobb mikor otthon jartunk a BHRG alapitvanyhoz vittem el a kisfiam,TSMT tornat irtak 4 honapra elegendot,nekem szimpatikusak voltak,keress rajuk a neten,viszont min.egy honappal elore be kell jelentkezni hozzajuk!
2014. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Kb egy honap mulva tudom Pestre vinni, ugyhogy holnap felhivom ezeket a helyeket es kiderul hova sikerul bejutni.
2014. márc. 13. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!