Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kulfoldon elunk es kisfiam...

Kulfoldon elunk es kisfiam auti gyanus, de nagyon hosszu a varolista a mindent eldonto nagy vizsgalathoz es mar 4 eves, felek, hogyt kifutunk az idobol, amig a legjobban fejlesztheto?

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne,hogy mivel juliusban Budapestre utazunk,van-e olyan hely,ahol lehetne diagnosztizaltatni igy is,hogy nem magyar allampolgar?Autizmus Alapitvanyhoz es a Vadaskertben ugy tudom szinten hosszu a varolista,gondoltam meg a Heim Pal,vagy a Bethesda szoba johetne,van aki ismeri?Nem sulyos auti egyebkent valszeg asperger,de eleg nagy szocializacios problemak vannak tobbek kozott,jarunk terapiara,mar majdnem egy eve,de nem nagyon latok fejlodest,amiota oviba jar mar agressziv is a gyerekekkel,sajnos...:(Tudnatok nekem segiteni,hogy kit volna erdemes felkeresni?
2014. márc. 13. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az autizmus alapítványnál van fizetős vizsgálat, így hamarabb sorra kerültök. Keress rá a neten, a honlapjukon van egy hosszú kérdőív, azt kell kitölteni.
2014. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdemes már most időpontot foglalni, hogy júliusban tudjanak fogadni titeket. Mind a Vadaskert, mind az auti alapítvány jó diagnosztizálásra. Fel kell őket hívni és meg kell kérdezni, hogy fogadják-e.

Autis specifikus fejlesztést gondolom csak a diagnózis után vehettek igénybe...

2014. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy ezeken a helyeken is nyári szünet van. de kérj már most időpontot és mond el, hogy mi a helyzet, csak ekkor jó nektek.


heim pálban mi voltunk, szintén autizmus gyanúval, elég sok körös volt a vizsgálat, összesen 1 hónapig tartott, hetente mentünk, de végül semmire nem jutottunk, azt tanácsolták menjünk el máshova.

mondjuk miénknél nagyon nem volt egyértelmű, úgy értem, hogy ami furcsaságai voltak azok egyértelműen autizmus tünetei lehetnek, de kevés volt a tünet, végül le is került a gyanúról, mert, hogy csak furcsa a gyerek :)

2014. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Addig is szerintem a TSMT tornát nyugodtan kezdjétek el! Barátnőm lánya autista, vele csodákat művelt már eddig is!
2014. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,mindegyik valasz hasznos!
2014. márc. 14. 09:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik orszagban eltek?
2014. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!