Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szülők ti mit szólnátok ahhoz...

Szülők ti mit szólnátok ahhoz ha a az utcán rosszalkodó, nem szót fogadó, "életveszélyes" helyzetbe kerülő gyereketeket valaki felkapná és szaladna vele pár métert?

Figyelt kérdés

Amikor már huszadjára szólsz rá a gyerekre hogy ne szaladjon előre, várjon meg, ne rohanjon át az úton, vagy mikor a bolt közepén neki áll hisztizni, hogy már pedig ő nem megy sehova, valaki felkapná a gyereket és "elrohanna vele" hogy "Hmm megeszlek vacsorára a pont ilyen szófogadatlan gyerekeket szeretem mint te..."



némelyik gyerekkel úgy megcsinálnám, csak tartok tőle a szülő nem örülne neki...


2014. ápr. 12. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Te nem vagy normális!!!!!
2014. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Egy életre szóló traumát okozhatsz vele.
2014. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A szívbaj jönne rám, hogy el akarod rabolni.

Ne csináld.

Én egyszer egy forgalmas út mellett egy kisfiút fogtam meg, majdnem lelépett egy kb. 50 km/h-val közlekedő teherautó elé, és amíg odaért az anyukája, fogtam, nehogy megint neki iramodjon. Az anyja konkrétan leüvöltötte a fejem, hogy milyen jogon avatkozok bele a dolgukba. Ha nem fogom meg, biztos, hogy elüti a kamion, és meghal a gyerek, és még egy köszönömöt sem kaptam. Ezek után szerinted te mit kapnál egy ilyen akcióért?

2014. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát én nem csinálnám, bár valóban nagyon idegesítőek. De én ilyenkor a szülőnek szólok.
2014. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Én kinyírnálak :D. Tényleg egy életre megijesztheted azt a gyereket. Majd a szülő megneveli (ha tudja) ha meg nem akkor ez van. De ezzel több kárt okozol mint hasznot.
2014. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Az én egyik gyerekem is ilyen elrohanós, ő autista, de te ezt nem vennéd észre rajta rögtön. Ha így felkapnád és elszaladnál vele, egy életre megbánnád, olyat kapnál tőle :)
2014. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

Ha tényleg életveszélyben van, fogd meg, bármit csinál utána a kedves szülője. Ha a hatsávos úton mászkál egyedül, vidd is ki a az út szélére. Föl is jelentheted a szülőt kiskorú veszélyeztetése miatt. (legyenek tanúk is!) De ha csak idegesít a visító gyerek, ne avatkozz bele.

Ajánlom figyelmedbe Török Sándor Kököjszi és Bobojsza című regényének a mumusgyűlésről szóló fejezetét. Abból megtudhatod, hogy járt a mumus, pontosan egy ún. csúnyabácsi, aki nem átallotta a fogát csattogtatni egy kislányra a parkban.

2014. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Velem olyan mar tortent, hogy a gyerekem a kismotorral jadnem kigurult az autok ele. Hiaba rohantam, nem voltam eleg gyors, hiaba orditottam, nem erdekelte. Egy fiatal srac aki kozelebb volt rohant oda es kapta el a gyereket az utolso pillanatban. Nem gyoztem neki halalkodni. Szegeny gyerek nagyon megijedt -egyreszt a sractol, aki addig szorosan tartotta, amig oda nem ertem, masreszt tolem, aki falfeheren remegtem az idegtol. Az ilyen segitseget szerintem mindenki ertekelne. Az viszont, amit te tervezel, minimum egy oriasi pofont erdemelne azonnal, ha nem tobbet... Mi benne a segitseg? Hogy rahozod a fraszt a gyerekre is meg a szulore is? Nem sok esz szorult beled....
2014. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha tényleg életveszélyben van, én megfognám, ha az anyja leüvölti a fejem, legfeljebb beszólnék, hogy "jó, végül is el is csaphatja a kamion, nekem mindegy", hátha elszégyelli anyuka magát és otthagynám, de ez, amit te tervezel, tényleg nem normális. Engem is idegesítenek az ilyen gyerekek, de sanszos, hogy az anyját is. Elég bajuk van nélküled is.
2014. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
ha ilyet mernél csinálni a gyerekemel ,garantálom hogy ugy leorditanám a fejedet,hogy nem teszed zsebre.egy gyereket és szülöt ijenel ijaszgetni nem komplet viselkedés.
2014. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!