Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Felvették másféléves fiamat a bölcsődébe, mert visszamentem volna dolgozni, másfél hét múlva lesz a beszoktatás, erre pénteken kerülő utakon megtudom, hogy a munkahelyem megszűnik-mert más intézmény veszi át a munkaköröket.

Figyelt kérdés
Lehet engem is átvennének, viszont a fizetés sokkal kisebb lenne.Mit tegyek?Maradjak gyeden, de biztos nem lesz már a fiamnak helye bölcsődében, vagy keressek más munkát?valami lenne kilátásban,de ha fel is vennének,hogyan lenne a beszoktatás,hiszen nem kezdhetek rögtön szabadsággal?Viszont munkáltatóit kell vigyek az első bölcsődei napon...És ha arra kerül a sor,hogyan mondjak fel az eddigi munkáltatómnál?Köteles megváltani a bentmarad szabadságaimat?Bocsánat,ha nem vagyok érthető,nagyon ideges vagyok.Köszönöm!
2011. aug. 28. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki,hogy mi lesz a jelenlegi munkahelyeden. Lehet,hogy az új helyre is átvesznek.
2011. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az anyagi helyzetedtől függ, és akarsz-e hamarosan másik babát. Amikről ugye nem írtál.

Mindenképpen elmennék dolgozni ha nem jön a tesó.

Most van bölcsi később nehéz lesz bejuttatni.

Minél nagyobb a kicsi annál rosszabb az elválása tőled.

Tehát mennék azon az úton amin elindultam.Bölcsi, meló.

2011. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én csak akkor tenném bölcsibe, ha teljes mértékben rá lennénk szorulva a másik fizetésre és nem lenne elég a gyed.

ha kisebb spórolással meg lehet oldani, én a helyedben inkább otthon maradnék, elvégre olyan jó ez a kisgyemekkor.

kitartást és nyugodj meg :)

2011. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,még írjatok, még sajnos ma sem tudok semmit, a munkáltatóm egyszerűen nem válaszol a leveleimre,és a telefonban is annyit mond,most nincs ideje,visszahív később.Sajnos albérletben lakunk,és közben lakáskasszát is fizetünk,a gyedből kijönnék még a fiam szülinapjáig,de ha pont akkor nem lesz munka?Vagy nem lesz bölcsiben hely?remélem,megoldódik...
2011. aug. 29. 07:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most még maradnék a jelenlegi helyemen és megvárnám, hogy adjanak munkáltatóit. Elkezdeném járatni a gyerekemet a bölcsibe, szépen nyugodtan a maga ütemében beszoktatnám és ha látnám, hogy nincs semmi baj és jól érzi ott magát, akkor elkezedenék másik munkahelyet nézni. A bölcsinek meg nem kötném az orrára, hogy épp munkát keresek, hiszen te beadtad az igazolást.
2011. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!