Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Rossz anya vagyok vagy az...

Rossz anya vagyok vagy az óvoda az oka?

Figyelt kérdés
Egy háztartásban éltünk anyósommal és csúnyán alakultak a dolgok és hazaköltöztem kislányommal 2 hónapra.Semmi gond nem volt,még akkor sem amikor visszaköltöztünk,addig párom átalakította a házat mert ez az állapot tarthatatlan volt (anyósommal).Szóltak hogy mennem kellene dolgozni úgyhogy amikor hazaértünk nem sokra rá kislányomat elvittem délelőttre oviba hogy szokja a gyerekeket mert nemsokára dolgoznom kell és ne érje hidegzuhanyként amikor egész napra ott hagyom mert nagyon anyás. Első nap üvöltve sikítva szedték le rólam,pityergett ott is és amikor hazahoztam letettem aludni.Üvöltve kelt és fél óráig úgy ordított hogy már orvost akartam hívni,de abbahagyta. Azt mondta hogy nem talált ott az ágyba és megijedt hogy elmentem.Rá 2 napra megint üvöltve kelt szintén ugyanígy. Aznap este állandóan pityergett hogy nem akar oviba menni mert megütötték a fejét és kergették hogy megverik. De viszont az én csöppségem kezdte. Pont beteg lett nem vittem oviba de utána este olyan taknyos volt és köhögött hogy nem tudott aludni és nem tudta abbahagyni a köhögést,úgyhogy felébresztettem adtam neki gyógyszert és ki akartam szívatni az orrát.Sose volt gond az orrszívással bármikor kellett.Ezután jött a feketeleves :( Mondtam neki hagy szívassam ki mert nem tudsz aludni,de már a szájába folyt is, ekkor mondtam neki hogy akkor felöltözünk és a doktor bácsi kiszívja neked ha nekem nem engeded.Olyan ordításba és rohamba kezdett hogy nagyon megijedtem elkerült engem,nem szólt hozzám,nem hagyta hogy hozzáérjek és ha odamentem ahol Ő volt akkor elment onnan. :( Kimentem a szobából nem sokkal később megenyhült és kifújtuk az orrát.Rá 2 napra belepisilt a fürdővizébe mondom ebbe fogsz fürödni nem engedek le ennyi vizet,semmi bajod nem lesz tőle,még egy adat roham következett.Azóta eltelt pár nap és nem volt ilyen nagy roham féleség megpróbálom rögtön leállítani,sajnos úgy sikerül hogy befejezed vagy hozom a vesszőt,mert párom már régebbtől vesszővel igazgatja ha már elszalad vele a ló,de ez hatásos.Most az óvoda okozhatja hogy nem tudja feldolgozni vagy én vagyok rossz anya?

2014. jún. 23. 14:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Mi van a vesszővel???
2014. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Vesszővel állítjátok le egy kétségbeesett gyerek hisztijét és megkérdezed, rossz anya vagy-e?!
2014. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem rossz anya vagy és primitív, gondolom a párom vesszővel igazgatja, az azt jelenti hogy vesszővel veri. Ha hagyod, akkor rossz anya vagy! Miért lenne oka a gyereked hisztijének az óvoda? Különben amit írtál az elég zagyva.
2014. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén szólva az egész hablatyból nem sokat sikerült kihámoznom, de a vesszőn nekem is megakadt a szemem. Ha egy ilyen pici gyereket vesszővel "igazgat" a párod és te ezt hagyod, sőt fenyegeted vele, akkor igen, rossz anya vagy.
2014. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"vagy hozom a vesszőt,mert párom már régebbtől vesszővel igazgatja ha már elszalad vele a ló"


????? Mondd kérlek, hogy csak fenyegetitek vele. Az is bőven több, mint kellene.

2014. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem az óvoda az oka. A zűrös családi életetek az oka.
2014. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
86%
Lehet az oka az óvoda, a zaklatott családi élet, meg te magad is. Ezt neked kell érezned, de ez a vesszős történet nagyon durva, inkább a szövegedet igazítsd kérlek vesszővel, ne a gyereked.
2014. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
86%
Jesszus, először nem is bìrtam végigolvasni, csak a válaszokat, és azt hittem, hogy a vessző a mondatok tagolásának hiányára utal o_O. Lefagytam. Ha az oviban ilyen, meg ezek a műsorok otthon az igen nagy baj. Beszéljetek vmi szakemberrel, aki ért a gyerekekhez meg a szülőkhöz is.
2014. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
94%
Ti most komolyan vesszővel veritek a gyereket??? Jól értem?!
2014. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Atyavilág! Első nekifutásra én sem tudtam elolvasni a szöveget, mert elég érthetetlen hablaty, a vesszőt én is azt hittem, hogy a mondatok tagolásra írta valaki...

Szóval, szerintem nem a gyerekkel van a gond, hanem veled és az egész családdal.

2014. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!