Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az autista gyerekek szeretnek...

Az autista gyerekek szeretnek ugralni (pl. agyon), szeretnek felmaszni dolgokra, biciklizni, lehet veluk jokat mokazni, nevetni?

Figyelt kérdés
Szeretnek bohockodni, utanozni a felnotteket? Ertenek az okos telefonhoz vagy tabletekhez? Vagy ezek abszolut kizart dolgok az o esetukben?
2014. aug. 1. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Autista a kisfiam és amiket írtál, azok jellemzőek mind rá. Miért kérded?
2014. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az en kisfiam 2,5 eves mindezt imadja,szobatiszta mar 2 hete egy dolog ami aggaszt hogy nem beszél.Ha megkerdezhetem akkor a kisfiadnak milyen tünetei voltak/vannak?
2014. aug. 1. 20:59
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A "velük" szó a hibás... Nehéz "velük" együtt bármit is :(
2014. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kérdező: Az, hogy nem beszél, nem jelenti azt, hogy autista. Ennek millió és egyezer oka lehet. Érdemes elvinni egy logopédushoz első körben.
2014. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
o szeret velunk mindenkivel bohockodni jatszani,csak azert kerdeztem hogy ez alapjan ki lehet zarni,szeptembertol megy oviba addig varok a logopedussal.Nem is gondolnek autizmusra csak egy-ket ,,jo'' barat ram ilyesztet hogy ha nem beszel akkor lehet az is es ugye tobb nem kell egy anyukanak.Mond szavakat,angolul is tudja a koszoneseket es sokat megert,szoval remelem nincs baj.
2014. aug. 1. 21:38
 6/21 anonim ***** válasza:
Egyik ismerődöm 3, másik 3,5 éves korában kezdett beszélni és egyik sem autista.
2014. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

egyet értsünk már meg végre!


ahhoz, hogy autizmusról egyáltalán elkezdjünk beszélni, MIND A HÁROM TERÜLETET érintenie KELL!

ha a tied nem beszél akkor biztos nincs még kedve, vagy nem tud mert mert mondjuk megkésett beszédfejlődésű vagy tudom is én. de miért kell egyből azt kérdezni, hogy az autisták ugrálnak-e az ágyon? nem basszus, ők ufók!

már miért ne ugrálnának? julcsi biztos szeret, peti meg nem, de nem azért mert autista vagy sem!

csapból is ez folyik, hogy mindenki autista aki nem beszél vagy csapkod a kezével vagy lábujjhegyen jár, de könyörgöm, nem lehetne utána olvasni? 2 perc az egész...


ajánlom az autizmus.hu-t, tényleg pár perc....

2014. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,teljes egyet ertek veled,nyilvan nem ufonak kepzelem oket,es mar osszes letezo autizmus oldalt vegig olvastam az interneten es az egyik amerikaiban volt egy kerdoiv a szuloknek hogy mikor gyanakodhatnak(pl.ha nem ugral,nem szeret fel maszni sehova,stb),lehet ok vittek tulzasba nemtudom de azert tettem fel a kerdest foleg autista gyerek szulienek hogy ez tenyleg igy van e+ az emlitett barat is bogarat ultetett a fulembe es csak informalodtam.Koszonom szepen mindenkinek aki valaszolt.
2014. aug. 2. 02:52
 9/21 anonim ***** válasza:
ha nem beszél még akkor első körben füll orr gégészhez viném el és hallás vizsgálatra ,hátha ott a gond ,tul nagy mandula szintén okozhatja beszéd elmaradását vagy hallása nem jó esetleg,illetve logopédusal is beszélnék,ez nem autizmus még .
2014. aug. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Az általad leírtak közül egyedül a beszédfejlődés késése, ami mint tünet jelen van, de ez ennyi idősen semmit sem jelent, főleg nem önmagában. Nekünk ekkor már vagy 20-30 tünetünk volt mindenféle területen (kommunikáció, rugalmas gondolkozás, szociális kapcsolatok).


Családban van 2 gyerek is, aki ennyi idősen semmit nem beszélt, 3 évesen kezdtek el beszélni, már rég sulisok, nincs semmi bajuk.


Ha nagyon aggódsz, akkor fussatok egy kört fül-orr gégészetre, hogy kizárjátok a hallással kapcsolatos problémákat. Ha nincs más autis tünetetet, csak fölöslegesen stresszeled magad ezzel.

2014. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!