Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan kezeljem a 20 hónapos...

Hogyan kezeljem a 20 hónapos kisfiam hisztijeit?

Figyelt kérdés
Kisfiam pár hete kezdte el, hogy ha valami nem sikerül neki vagy valami nem úgy történik, ahogy azt ő elképzelte hisztirohamot kap de úgy hogy bármit csinálok csak üvölt és úgy sikít hogy még szerintem 4házzal odébb is hallják..... Ha elakarom terelni a figyelmét mégrosszabb ráadásul ami az utjába van arrébbhajítja ütöget és van amikor így befeszül az idegességtől... Eleinte nagyon vicces volt de most valamikor ezt egy bevásárlóközpontban csinálta meg....az elég kínos volt ilyenkor nem szoktam vele foglalkozni van mikor abbahagyja de van mikor csak jön utánam hogy vegyem fel és csak úgy nyugszik meg.... Nemtudom hogy ez jó e hogy ilyenkor felveszem, nemtudom mit kéne vele csinálnom, mert ilyenkor az se segít ha beszélek hozzá mert a hangomat nem hallom az orditásátol és nemérdekli ugyhogy felesleges.... Van valami ötletetek?

2014. szept. 24. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Minél kevesebb a felhajtás körülötte ilyenkor ( a beszéd is az), annál jobb.

Ja, és lehetőleg ne vidd bevásárlóközpontba.

2014. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ütögeeeeet? Úgy érted, verekszik?
2014. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem h napközben mennyit játszol vele? Mennyit foglalkozol vele? Csak kíváncsi vok.
2014. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
lehet pár hete kapattad el?
2014. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Medvi ***** válasza:
Persze, hogy vedd fel, ha attól megnyugszik! Sokan boldogok lennének, ha a hisztiző gyerekük csak attól megnyugodna, hogy fölveszik. Alányom is ilyen volt kicsinek, hogy hisztirohamot kapott, ha valamit nem sikerült megcsinálnia, pedig sokszor olyasmi volt, ami a kora miatt még lehetetlen volt a számára, pl összedugni két kis vékony drótocskát vagy pl csavarra rácsavarozni az anyát. Hiába akartam segíteni neki, csak üvöltött, amíg meg nem sikerült csinálnia. Semmi mást nem tehettem, mint hogy hagyom szenvedni, minden beavatkozással csak rontottam a helyzeten. Hamarosan 7 éves lesz, már nem hisztizik, de ha nem sikerül neki valami, amit meg akar csinálni, még mindig elsírja magát. Szerintem ez nála öröklött tulajdonság. A kisebbik lányom 19 hónapos, jó hisztis, a figyelemelterelés az, ami bejön nála, boltba a lehető legritkábban megyünk, be se akar ülni a bevásárlókocsiba, itt is a figyelemelterelés a legjobb, és mihamarabb ki a boltból.
2014. szept. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég sokat szinte egesz nap vele vagyok csak mikor van valami dolgom akkor van mamával.
2014. okt. 1. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!