Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nemm tudom hogy tudtok e...

Ungi nikoletta kérdése:

Nemm tudom hogy tudtok e nekem segiteni . Hol melyik oldalon tudok utána nezni a mikor a gyermekeim gyermek otthon ban vannak milyen jogaim vannak. Látogatás fizetés kihozatal itthon alvas stb?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egyenesen a gyermekotthont! Biztosan segíteni fognak.
2014. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kapsz, vagy kaptál egy határozatot a gyámhivataltól, azon mindezek rajta vannak.
2014. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha gyermekotthonban vannak, akkor elméletileg szünetel az szuloi felugyeleti jogod. Ilyenkor a kapcsolattartást sem engedélyezik.... Miért vannak intézetben?
2014. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Már hogy ne engedélyeznék a kapcsolattartást?? Az átmeneti nevelésbe vételnek nem az a célja, hogy elszakítsák a gyerekeket a családtól, hanem hogy lehetőséget adjanak azoknak a dolgoknak a rendezésére, ami ide vezetett...
2014. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol derül ki szaodram utolso, hogy atmeneti nevelésben vannak es nem szüntették meg a szulo felugyeleti jogát?
2014. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Valóban nem derült ki, de egy 100+ fős gyermekotthonban dolgozom, és mindössze 2 gyerek van akik nem átmeneti neveltek. Akiket tartós nevelésbe vettek, ott is VAN kapcsolattartás.

A szülői felügyeleti jog valóban szünetel közben, de azt mégis hogy gondolod, hogy egy gyereket nem engednek a családjával találkozni???

2014. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!