Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A párom kishúga azzal szórakoz...

Superpippo kérdése:

A párom kishúga azzal szórakozik már jópár ideje hogy kiadja valamilyen szervezet tagjának magát és ismert személyek számát szát kéri le a tudakozóból mit tegyünk vele?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 12:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne hazudj már a szemembe! Ugyanolyan szórenddel, mondatszerkesztéssel, sztorival, kommentekkel írtak ki egy három évvel ezelőtti kamukérdést, mint most a te kis kamukádat, és az nem te voltál, ugye? Nézd már meg, milyen hasonló az egész:


Kérdés 1. állítólag igaz, mostani, a tied:


A párom kishúga azzal szórakozik már jópár ideje hogy kiadja valamilyen szervezet tagjának magát és ismert személyek számát szát kéri le a tudakozóból mit tegyünk vele?


Kérdés 2. állítólag nem a tied, 2011 augusztus 31.


Rendőr tanuló vagyok és az öcsém azzal szórakozik hogy fel hívja a mobil és vonalas tudakozókat be mondja a igazolványom számát és híres emberek számát kéri le és jó pénzért el adja a számot a iskolában. Hogyan szoktassam le erről a hülyeségéről?


Már az önmagában érdekes, hogy a másik kérdésnél azt állítod, hogy eladja a gyerek a számokat a suliban, ami mostanában derült ki. Ehhez képest a kérdés nem is suliidőben lett kiírva...


Na mindegy, több okból is látom, hogy te vagy, és mindkettő kamu. Tessék:


- Mindkét kérdés ugyanazzal a szóhasználattal kezdődik :xy azzal szórakozik, hogy...

- ugyanazok a helyesíási hibafajták a két kérdés szövegében: fel hívja, el adja. Az igekötő az ige előtt áll, neked még három év alatt sem sikerült megtanulni, hogy így egybe kell írni?


Idézetesdi!


régebbi kérdés:


"éppen ezért mondtam az öcsémnek hogy hívja el az osztálytársait akik kérték ezt tőle és el magyaráztam nekik hogy ha egy idegen zaklatná őket nekik hogy esne? meg el magyaráztam nekik hogy ez bűncselekmény és ezért súlyos börtön éveket lehet kapni és azt mondták hogy nem fognak ilyet csinálni többet. Persze a két illető lány volt."


Most:


"a Párom kishúgát felhívtam és mondtam hogy jöjjön be hozzám a kapitányságra mert beszélni akarok vele mert a helyi Rendőrségen melózok és aztán meg kértem a kolléganőmet hogy bilincselje meg és vigye le egy cellába levitte de 30 perc után felhozta hozzánk és bevallotta hogy mindenféle szervezet tagjának kiadta magát és hírességek számát kérte le a tudakozóból és még azt is elmondta hogy osztálytársai is ezt csinálják csak ők jó pénzért továbbadják másoknak. Következő dolgom az lesz hogy beszéljek ezekkel a lányokkal akik ilyet csináltak."


Természetesen mindkét verzióban lányok a telefonszámkereskedő kis pénzhajhászok. A régebbi kérdésben a bilincselős sztori nem volt benne, kicsit fejlődött a fantáziád a 3 év alatt, bár ez még mindig harmatgyenge sztori, szóval mérsékelten örülj magadnak.


Na, hazudsz még, vagy befejezted?

2014. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!