Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

4éves kisfiammal gondok vannak.

Amióta kórházba voltam,teljesen megvaltozott.

Hazudik,nem fogad szót.


2014. dec. 13. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretet, türelem, majd megint sok-sok szeretet, türelem és rengeteg szeretet. Ez a titka.
2014. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Turelmes vagyok.Két gyerekkel picit nehéz.

talán a féltékenység is közre játszik a fiamnál.Pedig nem hanyagolom el.

2014. dec. 14. 00:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó. :) Kicsike még.. tényleg a szeretet a kulcs mindenhez... :) Kitartás! A féltékenység biztos, hogy közrejátszik.
2014. dec. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ki fogja ezt a viselkedést nőni vagy ilyen marad?

Már az óvónéniket is kiborítja :(

2014. dec. 14. 00:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sok volt a gyereknek az az ido amig te korhazban voltal, es akkor lehet nem kapta meg azt a szeretetett es figyelmet amit toled kapot, sot biztosan fel sem fogta hogy anya hova lett? Stb... talan beszelgess vele sokat ertesd meg vele hogy, csunya dolog a hazudozas stb....

Elhiszem hogy nehez neked 2 joforman pici gyerekekel, de szakitsmidot a4 evesre is jatszatok egyutt zzeresdgesd meg, tobbszor oleld meg, de eztnem kell mondanom, hisz tudod mahadtol is irasod alapjan nagyon jo torodo anya vagy!!

2014. dec. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvesztetted felette a szülői hatalmadat a távolléted miatt. Számára már nem vagy a "jog és törvény" forrása. Ezért nem becsül meg. De ha sok időt töltesz vele, illetve különböző módokon bizonyítod neki, hogy te vagy a főnök, akkor nem lesz gond.
2014. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!