Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » AUTIZMUSsal kapcsolatos...

AUTIZMUSsal kapcsolatos könyveket keresek, hol találok?

Figyelt kérdés

Howlin, Patricia

Autisztikus gyermekek kezelése : a szociális fejlodés

elomozdítása /

Rita Jordan - Stuart Powell: Autisztikus gyermekek speciális tantervi szükségletei


Eric Schopler: Szakemberek és szülők kiképzése autisztikus gyermekek tanítására


2010. febr. 9. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
vaterán, teszveszen nézted?
2010. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Kapocs Kiadó adja ki az autista témájú szakkönyveket itt megnézheted:


[link]


U.i.: én is ebből írom most a szakdogám és mellesleg van egy Asperger-szindrómás fiam, ha gondolod és még segíthetek, vedd föl velem a kapcsolatot. Jobbra lent a linkre kattintva tudsz írni a nevemre privit.

2010. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen tudom hogy meg lehet venni, de mivel ezek nem hosszúak és viszonylag drágák, én esetleg valakitől szeretném elkérni fénymásolásra, mivel az lényegesen olcsóbb lenne.

2010. febr. 9. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én gyermekem is aspergeres. Ha van a közeletekben olyan speciális intézmény, ahol autistákkal foglalkoznak, menj be, és kérj kölcsön könyveket, vagy még esetleg könyvtárban érdemes megnézni. Óvodákban és iskolákban is előfordul egy-egy könyv, mivel sok autista gyereket integrálnak normál iskolákba, óvodákba.

Gondolom ismered már ezt az oldalt, ha nem, akkor ajánlom figyelmedbe: [link]

2010. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!