Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van itt olyan akinek gyereke...

Van itt olyan akinek gyereke az átlagnál többet sir?

Figyelt kérdés
Lanyom lassan 2 eves. Kicsi koratol ez van. Lehet mar bele is fáradtam,de nagyon siros. Most hiszti korszakot éli de ettől függetlenül is nehéz vele. 2 kezemen meg tudom számolni hányszor aludta át az éjszakát. Allandoan felsir. Nem tudom mi a gond velem mit csinalok rosszul. Teny nem birom elviselni h most allandoan sir. Mar elegem van :( Ha mesét néz azert sir,ha nem nezheti azert. Ha alszik 3 orat delutan akkor ia nyugos ha nem alszik csak 1et akkor is....
2015. máj. 18. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom ilyen volt.

Nyugtatásképp: most 4,5 éves és tüneményes. Érzékenyebb mint az átlag, de már nem sír állandóan.

Tehát el fog múlni ez az időszak, nem fog örökké sírni.


Viszont az, hogy éjszaka is felsír, nem olyan jó. Nem voltatok dokinál? Nem vizsgálták ki, hogy nincs-e valami baja? Nem akarlak megijeszteni, csak lányom akkor sírt a legtöbbször, amikor refluxos volt. Mikor kiderült mi baja, és kapott rá kezelést, akkor sokkal jobb lett a helyzet. Bár ő alapból is nagyon sírós volt, tehát tényleg ki kellett nőnie ezt az időszakot.

2015. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pofozd fel
2015. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, megjelent az okostojás. Ha felpofozod nem sír? Először üvölt, majd esetleg elhallgat, mert fél. Micsoda tanács, drága kettes.
2015. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!