Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit szóltok ehhez? Hallottatok...

Mit szóltok ehhez? Hallottatok már ilyet?!

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, megosztom ezt a történetet, kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Az iskolámban két 10 év körüli fiú összeverekedett valamin és az lett a vége, hogy az egyik kezében maradt egy szőke hajcsomó. A kitépett haj a kukában végezte...


2010. febr. 28. 00:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

Miért mit kellett volna csinálni a kitépett hajjal???

Nem értem, hogy most itt mi is a kérdés? Verekedés mindíg lesz az iskolások között, szerintem ez annyira nem felháborító dolog.

Inkább verekedjenek, mint mondjuk lövöldözzenek, vagy késeljenek, nem?

2010. febr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Hát ezt én sem értem:s

Mi ebben a furcsa?

2010. febr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Talán az, hogy a lányok szokták egymás haját tépni, harapni meg ilyenek. A fiúk inkább csak ütnek és bírkóznak.

Nem?

2010. febr. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
na,ezek a gyerekek se tudnak már verekedni! Én csaj létemre,ha kikezdtek velem,soha sem téptem. Amúgy nem értem a kérdést,mihez mit kellene szólni?.hogy "verekedtek" ,vagy hogy tépték egymást, vagy hogy a kukába jkerült a tépett haj?! Utóbbinál az a kérdés: miért, mit csináljon vele, talán ragassza vissza? Bocs a szarkazmusért, de egy ilyen ostoba kérdésre nem lehet mást válaszolni!!
2010. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam... csak durvának tartom ezt, arra lettem volna kíváncsi, mit szól más az efajta durvasághoz...
2010. febr. 28. 15:57
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

De mi ebben a durva??? A verekedés maga?? De amióta világ a világ, verekednek a gyerekek apróbb és nagyobb dolgokon egyaránt...

első válaszoló

2010. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Hidd el,manapság ebben semmi durva nincs.

Talán picit naív vagy.

:)


2.válaszoló

2010. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Ebben az egészben az a furcsa, hogy ez senkinek sem furcsa :S
2010. márc. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó! Kösz a lepontozást mindenki nevében, de miért is kaptuk??? Azért mert a gyerekek míg a világ világ, addig össze fognak veszni és verekedni fognak? Te hol élsz? A Marson? Neked nem voltak verekedős osztálytársaid?
2010. márc. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Én sem találok semmi furcsát és semmi durvát ebben. Hacsak azt nem, hol volt a tanár? Vagy az durva, hogy esetleg beteg az egyik kisfiú és attól maradt a másik kezében a haja?

Én is emlékszem ilyen esetre, amikor megtéptük egymást a barátnőm öccsével, nem sok ép bőrfelület maradt rajta nekem meg nem sok hajam. És ez ez jó húsz éve volt. Még tévé sem volt akkoriban (hétfőn nem volt adás egyéb napokon is csak délután négytől), sem számítógép, videó is csak néhány embernek meg rettenetes alámondásos filmek. És mégis megtörtént. Hát istenem.

2010. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!