Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottátok a szmogriadót? Én...

Hallottátok a szmogriadót? Én a kislányom viszem mindennap suliba és érte megyek. Mit szóltok hozzá? Nekünk minden kocsink páratlan, de nem érdekel.

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 13:22
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%

Nem hallottam, ez a páratlan-páros rendszámús dolog?

Azért örülnék, ha nem mindenki így gondolkodna, mint te, mert nekem nincs kedvem megfulladni gyalogosként, tömegközlekedőként...

A tömegközlekedéssel mi a bajod? Messze laksz, vagy miért nem jó?

2009. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
89%
Nekem még nincs jogsim, de azt mondta egyik ismerősöm, hogy az emberek 80%-nak van egy páros és egy páratlan rendszámú autója, és semmit nem fog használni ez az egész. Különben meg, nem tudjuk, hogy mit csináljunk itthon, a szüleim kocsival járnak, és mindkét autó páratlan rendszámú. Reméljük, lesz egy kis szél, és elfújja a szmogot.
2009. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
91%
Na igen,ha mindenki így gondolkodik mint te akkor sz@rt sem ér az egész... Én meg azon gondolkozom,hogy egyáltalán ki merjek menni a 14 hetes kisfiammal...
2009. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk szerencsére egy ilyen, egy olyan, de nevetségesnek tartom (azon túl, hogy mi a szerencsének köszönhetően be tudjuk tartani), mert a pesti tömegközlekedés egyszerűen ezt nem teszi lehetővé, ráadásul nem is vagyunk rá felkészülve. Szerintem a lakosság nagy része el se tudna jutni a munkahelyére. Áruszállítás, utazás stb pláne megoldhatatlan!
2009. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Tarcsán lakunk és újpestre hordom a kislányomat suliba. du-án megyek érte,bkv jegyről persze nem gondoskodnak és rájuk nem is vonatkozik.Nekem persze jogom és kötelességem fizetni minden jogtalan díjat.
2009. jan. 11. 13:29
 6/53 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz büntetés, az önkorlátozást kérnek. Pont ezért nem fog működni a dolog...
2009. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
89%

Nem szép hogy így gondolkozol. Amire most vigyázni kell az a kislányod fogja használni (föld és levegő).

Gondolom amikor a közvetlen jövője miatt kell változtatni valamin az nem gond. Ez se legyen az!

2009. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
95%
(13.28-as vok!) Ha 100-ból csak 20-an betartják, már akkor is ér valamit. Én inkább nem használok ilyenkor egyáltalán autót. De csak mert én most ezt megtehetem, amúgy én Gyálra jártam dolgozni, tömegközlekedéssel nem is tudtam volna menni.
2009. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik ki ne merjél menni mert rád esik egy tégla és a szmog is akkor, mint még soha!

Ezt komolyan gondolod? Szánalmas.

2009. jan. 11. 13:33
 10/53 anonim ***** válasza:
92%

Az áruszállításra és a tömegközlekedési eszközökre nem vonatkozik a tilalom.Ha más el tud menni metróvalbusszal a suliba,oviba,munkába akkor a kérdező is.És ezt nem rossz szándékkal írtam.

Ilyenkor nem a kényelmet kell nézni,hanem az egészséget.

Az is bosszantó,hogy mindenki járatja a kocsiját tök feleslegesen,közben órákig vakargatják a jeget a szélvédőről,ők nem érzik mennyire büdös a kipufogógáz?!

2009. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!