Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hajhúzás vagy fenékre csapás...

Hajhúzás vagy fenékre csapás verésnek számít?

Figyelt kérdés
Ha a gyereked nagyon rosszul viselkedik, de nem akarod megverni, akkor a fenékre ütés vagy hajhúzás szerintetek elfogadható? Ti hogy vagytok vele? Általában csak a haját szoktam huzigálni, aztán ha látom rajta, hogy már szenved akkor természetesen abbahagyom. milyen kevésbé agresszív megoldást tudnátok ajánlani?
2015. jún. 11. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Akkora kamu kérdés, hogy ide bűzlik. Próbáld újra!
2015. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az elsővel. Sose értettem hogy lehet ennyire unatkozni... Olvass egy jó könyvet, vagy nézz meg egy filmet, menj ki a strandra...
2015. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

vagy testvérháború szülő-gyermek kapcsolatnak álcázva


ne bántsd a kisebbet!

2015. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
mi van, már nyáriszünet van??? miért nem mész a haverokkal a strandra? pancsolj egyet aztán húzkodd meg a hajukat, hátha kapsz egy nagy maflást!
2015. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ilyen idióta unatkozó gyerek lesz itt a nyári szünetben...
2015. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem számít verésnek de elfogadhatónak se. Megbocsáthatónak, igen. Mert ez hiba.


Ha "huzigálod" a haját, akkor vagy egy unatkozó tini vagy, aki itt fárasztani minket egész nyáron, vagy beteg. Én az elsőre tippelek.

2015. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, bántalmazás.
2015. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
egy üres penészes szobába zárd be, ahova nem, vagy kevés fény jut, ahol kikötözöd a szoba közepén, és addig vered egy lánccal amíg meg nem bánja bűneit.... ám te beteg vagy ha a saját gyerekedet a hajánál fogva rángatod! egy pofon max, de azért az brutális. És nehogy azt mondd, hogy nem fáj neki, mert egy kicsi hajhúzás is nagyon rossz...
2015. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy. Nem verni tilos a gyereket, hanem fizikailag bántalmazni. Abba beletartozik a hajhúzogatás, a fenékre verés, vagy az, ha betartod a fejét a csap alá.

Mellesleg szerintem ha néha előfordul,nem dől össze a világ. Én is kaptam néha anyámtól egy pofont, mégis normális felnőtt lett belőlem. Persze nem arról beszélek, hogy rendszeresen kékre-zöldre verni a gyereket.

A fenekére rá szoktam billenteni néha én is, de csak hogy érezze, hogy rosszat csinált, nem fáj neki egyáltalán. Mégis eszméletlenül meg szokott érte sértődni.

2015. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tehát lelkileg szabad bántalmazni, ha fizikailag tilos? :)
2015. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!