Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért néznek el mindent a...

Miért néznek el mindent a fogyatékos gyerekeknek egyes szülők?

Figyelt kérdés
Sajnos sokszor tapasztaltam már azt, hogy némelyik szülő a sérült gyerekére mindent ráhagy. Például, ha ütöget, rugdos másokat, és ha valaki a gyerekre rá mer szólni bárki is, még a szülő van felháborodva. Én is sérült vagyok, de a szüleim nem hagytak rám mindent, önállóságra neveltek. Többek között ennek is köszönhetem, hogy a fősulin jól teljesítek, és a munka világában is megállom a helyem. De sajnos a sérült emberek többsége sajnos nem ilyen, hanem sajnáltatják magukat. Mondtam nekik, hogy az önsajnálat nem vezet semmire, értelmes célokat kell kitűzni. Értelmes válaszokat várok!
2015. nov. 29. 22:48
 1/3 Lola trcs válasza:
100%
Általában az van hogy még gyerek! Egy kölyöknek amúgy is mindent elnéznek nagy korban nem így van vannak olyan szülők akik nem veszik figyelembe pedig ez a "betegség" egyik alapja hogy figyeljünk ere! Vannak ilyen szülők akik ezen vannak felháborodva ! Sajnos.Veri a másikat rászol és a szülő azzal ordibál aki rászol a gyerekre ! Én is beteg vagyok ehez képest nekem nem néztek el semmit sőt eszembe se juthatott ez hogy verem megam,mást!Ez "mami kicsi kedvence" . Bocs a helyesírási hibákért . A beteeegsegem :)
2015. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem csak a fogyatékosoknál van.

Ahova mi 2 éve jártunk játszóra, ott volt egy gyerek, akinek semmi baja nem volt, de rúgott, ütött másokat, sőt az anyjával is csúnyán beszélt, de egy szóval nem szólt rá a nő, én szóltam rá a gyerekre, hogy lesz szíves nem rúgni az 1 évesemet.

2015. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
Pár hete ugyanezt a "problémát" már felvetetted, látom azóta sem sikerült megnyugodni. Lépj túl ezen, rugott a boltban a gyerek, te rászóltál, anya rád ripakodott, ez van, millió ilyen eset van, a többsége nem fogyatékos gyerekkel. Beteg, gyakran fogyatékos gyerekekkel foglalkozom, egyáltalán nem jellemző amit írsz, kár provokálni itt mindenkit.
2015. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!